Ankara Altınpark da düğün fotoğraf çekimi. - Dugundavet.com

İçeriğe git

Altınpark

Ankara, Altınpark 250.000 m2 den büyük alana yayılmaktadır.Park da bulunan bahçe peysajlarını, yürüyüş yollarını, bank ve minik köprüleri fon olarak kullanarak güzel düğün, nişan vb özel fotoğraflar elde etmek mümkün.
Büyük fiskiyeli bir gölete sahip olan Altınpark da,  düğün fotağraf çekimleri için haftasonunu seçecekseniz, sizin gibi onlarca gelin damada rastlamanız mümkün.
Düğün dış çekim fotoğrafları için ideal mekanlardan olan Altınpark da özellikle haftasonları Gelin ve Damat'ların her köşede poz verdiğini görebilirsiniz.
Altınpar'ın diğer dış çekim mekanlarına göre en büyük avantajlarından biri de yokuş olmaması...Bu nedenle gelinlik, nişan elbisesi gibi kıyafetleriniz ile fazla yorulmadan ve terlemeden dış çekimleriniz için poz verebilirsiniz.
Düğün fotoğraf çekimi için yanınızda veya düğün fotoğrafçınızda, renkli balonlar, şemsiye, şapka , çiçek gibi objeler bulunması düğün fotoğraflarınızı neşelendirebilir.
DIŞ ÇEKİM FOTOĞRAFLARI İÇİN İDEAL MEKANLAR
 
               Seğmenler Parkı                                       Altın Park
      
                 Hidiv Kasrı                                            Atatürk Arboretumu                            Haydarpaşa Garı                                       Koç Müzesi
 
          Havagazı Fabrikası                                           Asansör
Urla / İzmir
0232 769 01 58
Evlilik Hazırlıkları Rehberi
Dugundavet.com
© 2007-2019  Tüm hakları saklıdır.
0232 769 01 58
(552) 420 55 35
İçeriğe dön