Ankara gelin arabası kiralama firmaları - Dugundavet.com

İçeriğe git

Ankara Düğün Arabası Kiralama Firmaları

İster modern bir Limuzin, isterseniz 1956 üstü açık Chevrolet...Gelin arabanızı sadece ulaşım için kullanmayı düşünmeyin.Birbirinden alımlı klasik otomobilleri, düğün fotoğraflarınız için dekor olarak kullanmayı ihmal etmeyin.
Nikah masasına oturmadan önce, gelin ve damada konforlu bir yolculuk sunan düğün arabası kiralama şirketlerinden aracınızı kiralayabilirsiniz.
Gelin evinden başlayan seyahatiniz, düğün sonuna kadar sürebileceği gibi, daha kısa süreli de kiralayabilirsiniz.Hiç bir zaman modası geçmeyen klasik düğün otosu kiralama, eskiye göre daha çok kiralama firmasının açılması ile seçim alternatiflerinide beraberinde getirdi.Düğün arabası kiralama firmalarının otomobil çeşitliliği, organizasyon deneyimi çiftler tarafından seçim yaparken belirleyici olmakta.
Düğün arabası kiralama firmaları, araçları kendi şoförleri refakatinde kiralamaktalar.Ücrete dahil olan bu hizmetin yanısıra, gelin arabasının süslenmesi, çiçekler, mesafe fiyatı etkileyen diğere unsurlar.
Klasik gelin arabası kiralama fiyatları, aracına göre deşişkenlik göstersede, ortalama 450-TL den başlayan fiyatlarla düğün arabanızı kiralayabilirsiniz.
Klasik düğün arabası kiralayan firmalar ile anlaşmayı, düğünden en az 1 ay önce yapın.Beğendiğiniz otomobilin bir fotoğrafını çekerseniz, düğün günü "bizim seçtiğimiz araç bumuydu?" gibi bir sorunla karşılaşmazsınız.
Beyaz Vizyon
Ankara gelin arabası kiralama, Beyaz Vizyon
Urla / İzmir
0232 769 01 58
Evlilik Hazırlıkları Rehberi
Dugundavet.com
© 2007-2020  Tüm hakları saklıdır.
0232 769 01 58
İçeriğe dön