Grup olarak dans edilebilecek en iyi 10 şarkı... - Dugundavet.com

İçeriğe git

Düğün Dansları

Grup olarak dans edilebilecek en güzel 10 şarkı

Düğün gününüzü bir parti havasına sokmak elinizde...Türkçe ve yabancı müzikler içinden seçebileceğiniz alternatif şarkılardan biri veya 2'li, 3'lü bir mix ile misafirlerinizi şaşırtabilirsiniz.
Grup olarak dans edebileceğiniz sürpriz düğün şarkınız için hazırlıklara düğün tarihinizden önce başlamalısınız.Öncelikle yakın arkadaşlarınızı böyle bir sürpriz dans gösterisi için ikna etmeli, fikirlerini almalısınız.Giyilebilecek örnek bir kıyafet veya aksesuar ( gözlük, şapka, fular, bayrak, şemsiye vs.) bu düğün dansını tamamlayıcı olacaktır.
Grup olarak dans edileceği için pistin büyüklüğünü göz önünde bulundurarak kişi sayısını ve figürlerinizi belirleyin.Hatta bu konuda bir dans hocasından kısa bir eğitim almayı düşünebilirsiniz.Düğün dansı için dans dersi almak size zaman ve daha fazla hareket özgürlüğü sağlayacaktır.Bakınız Düğün Dansı

düğün grup dans şarkıları

Seçeceğiniz düğün grup dansı için uygulama yani sahneye koyma zamanı da önemli...Zamanlamayı doğru yapın, insanları şaşırtın.Bunun için en doğru zaman pistin açılışı veya pasta sonrası olacaktır.Her iki durumdada pistin boş olmasına, garson küçük çocuk vs. pistte olmamasına önem verin.
Son olarak bu kadar emek verilmiş muhteşem dans gösterisini kayıt altına almayı unutmayın.
İşte sizin için hazırladığımız düğünlerde grup olarak dans edilebilecek en güzel 10 şarkı...tadını çıkarmanız dileğiyle...

1- Ringa Ringa - Slumdog Millionaire
2- Macerena - Los del Rio
3 - Mambo İtaliano - Dany Brillant
4 - Zorba - M.Theodorakis
5 - Erik dalı - Ömer Faruk Bostan
6 - Blues Brth.- Everybody needs somebody
7 - You're The One That I Want- J.Trovolta&O.Newton John
8-  YMCA - Village People
9 - Damat halayı
10 - Asereje - Las Ketchup

Dugundavet.com

Urla / İzmir
0232 769 01 58
Evlilik Hazırlıkları Rehberi
Dugundavet.com
© 2007-2020  Tüm hakları saklıdır.
0232 769 01 58
İçeriğe dön