İstanbul da düğün fotoğrafları için ideal dış çekim mekanları - Dugundavet.com

İçeriğe git
İstanbul da düğün fotoğraflarınız için  ideal dış çekim mekanları ...

Düğün fotoğrafçılığı, stüdyo çekimlerinin dışında, şehrin ve mekanların farklı güzelliklerinin dekor olarak kullanıldığı, yaratıcılığı ön plana çıkaran bir meslek.
Parklar, müzeler, tarihi ev ve sokaklar, saray ve kasırlar, deniz, doğa...İstanbul'un fon olarak kullanılabilecek onlarca alternatifinden bazıları...
Şehrin doğal güzelliklerinden ücretsiz yararlanabileceğiniz gibi, ücretli giriş yapılabilen mekanların güzelliklerini de dekor olarak kullanabilirsiniz.
Mevsimine göre rengarenk çiçeklere bürünmüş parkları, boğazın martılarla süslenmiş silüeti, yüz yılların izlerini taşıyan tarihi sokak ve evleri ile İstanbul, bu şehirde evlenecekler için oldukça bonkör davranıyor.Kış düğünlerinde ise özellikle hava şartları bu listeyi sınırlayabilmekte.
Gelin-damat dış çekim fotoğrafları için hazırladığımız listeye göz atarak ücretli ve ücretsiz, ideal dış çekim mekanınızı bulabilirsiniz.


Mutluluklar...

Dugundavet.com
DIŞ ÇEKİM FOTOĞRAFLARI İÇİN İDEAL MEKANLAR
      
                 Hidiv Kasrı                                            Atatürk Arboretumu                            Haydarpaşa Garı                                       Koç Müzesi
 
          Havagazı Fabrikası                                           Asansör
 
               Seğmenler Parkı                                       Altın Park
Urla / İzmir
0232 769 01 58
Evlilik Hazırlıkları Rehberi
Dugundavet.com
© 2007-2020  Tüm hakları saklıdır.
0232 769 01 58
İçeriğe dön