Arif Alaşan Dans Okulu - Dugun ve davet organizasyon rehberi

İçeriğe git

Ana menü:

istanbul dans kursları


Arif Alaşan Dans Okulu

1983 yılında (E.D.M) Arif Alaşan Estetik Dans Merkezlerinin ilki kurulmuş olup T.C. M.E.B bünyesinde, müfredat programı işleyerek sertifika ve diploma verebilen Türkiye’nin ender kurumlarından bir tanesidir.
Bügüne kadar yüzler çifte düğün dansı koreografisi ve dersleri vermenin gururunu yaşıyoruz.30 yılı aşkın mesleki tecrübesiyle Gelin Damada özel koreografiler oluşturan Arif Alaşan, düğün ilk dans şarkısı için, zengin müzik arşivinide çiftlerin hizmetine sunuyor.

Misyonumuz:
T.C.M.B Arif ALAŞAN ESTETİK DANS MERKEZİNİ Dünyanın tanıdıgı Bir uluslararası bir dans okulu haline getirmektir.

Vizyonumuz
• Her Zaman Müsteri Memnuniyetini En Üst Düzeyde Tutan,
•  Müsterisini En İyi Tanıyan Ve İhtiyaçlarını Karşılayan
•  Eğitim Kalitesiylede Adından Söz Ettiren
 Dans okuludur.

Arif Alaşan Türkiye'nin tek otorite mercii olan T.C Cimnastik Federasyon bünyesinde yer alan DANS SPORUNUN başkanıdır. Arif bey dansın aynı zamanda insan içinde var olan enerjiyi hareket enerjisine döndürmek için güzel bir yöntem olduğunu vurguluyor. Dansı güzel yapabilmenin kabiliyet unsurlarına bağlı olmadığını, istekli olmanın , doğru yer ve zamanda çalışmalara iştirak etmenin önemli olduğunu belirtiyor ve buyüzden 25 yıldır Dans öğretiyor.
Kendisinin yönetiminde ve yönlendirmesi ile yer alan dersler katılımcıların, Klasik, Modern, Latin, Rock ve Özel nitelikli (Sirtaki, Oryantal v.b.) Dansların kendine has büyüsü ile mutlu, özgüveni kazanmış, keyif alan ve sosyal hayatta takdir edilip beğenilen kişiler olmasını hedefliyor.Adres;

Suadiye Ayşe Çavuş Cad.
Çamlı Sok.No:16/A
İstanbul
Hızlı teklif al !
 
Ara
Copyright 2015. All rights reserved.
İçeriğe dön | Ana menüye dön