Farklı ve size özel düğün ilk dans müzikleri - Dugundavet.com

İçeriğe git

Düğün İlk Dans Müzikleri

Düğün ilk dansınız, resmi olarak evli iken yapacağınız ilk dansdır ve önemlidir.Peki bu kadar önemli düğün ilk dans şarkısı seçimi nasıl yapılmalıdır?
Düğün İlk Dans şarkınızın temposu ve sözleri seçim yaparken gözönünde bulundurmanız gereken önemli detaylardır.Dans ile aranız iyi değilse, kolay dansedilebilen, inişli çıkışlı olmayam slow şarkılar arasından seçim yapmak mantıklı olabilir.Özellikle Gelin adayları, gelinliğin hareket rahatlığı, kuyruk uzunluğu ve gelin ayakkabısının yapısını düğün için ilk dans şarkısı alaternatiflerini seçerken düşünmelidirler.

Bir çok gelin-damat, aşırı heyecan nedeniyle, düğün ilk dansının kısa sürmesini ister.( ortalama 1,5-2 dakika yeterlidir.)
Eğer bir dans eğitmeninden düğün için dans dersi almayacaksanız, sakin kalmaya dikkat etmek, bol prova yapmak ve en önemlisi birbirinizin gözlerine tebessümle bakmak, iyi bir görüntü vermek için yeterli olacaktır.
Düğün organizasyonu yapacağınız  mekandaki pisti kontrol etmeyide ihmal etmeyin, düğün ilk dansınız için son provanızı  pistde almanız faydalı olabilir.

Düğün ilk dans şarkınız, giriş müziği ile aynı olabileceği gibi farklıda olabilir.Düğün ilk dans müzikleri için hazırladığımız listede yılların eskitemediği müziklerin yanısıra, popüler ve en çok tercih edilen ilk dans müziği alternatiflerinide göreceksiniz.
Dügün ilk dans müzik alternatifleri bölümümüzde Türkçe dans müziği alternatiflerine yer vermiyoruz,
zira bu konuda kaynağa ulaşmada eşit şartlara sahibiz.
Mutluluklar ...

Dugundavet.com
Düğün müzikleri bölümümüz periyodik olarak güncellenmektedir.
Beğendiğiniz, kullanmak istediğiniz müzikler  ve sitemize destek için facebook sayfamızı beğenmeniz yeterli.
İstediğiniz müziklerin mp3 formatını, mesaj bölümüne mail adresinizi ve beğendiğiniz müziğin linkini yazarak talep edebilirsiniz.

Daha fazla alternatif için Youtube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz.

Urla / İzmir
0232 769 01 58
Evlilik Hazırlıkları Rehberi
Dugundavet.com
© 2007-2020  Tüm hakları saklıdır.
0232 769 01 58
İçeriğe dön