Sarı renk düğün dekorasyon uygulamaları - Dugun ve davet organizasyon rehberi

İçeriğe git

Ana menü:


Düğün rengi ; Sarı

Renk seçiminiz
Tema ve mekan seçiminiz doğrultusunda birkaç alternatif belirleyin.
Renk seçeneklerinizi sanat galerileri, kumaş veya perde dükkanı gibi yerleri gezerek veya dekorasyon dergileri,   boya kartelaları gibi malzemelere bakarak  belirleyin. Daha sonra temanız, düğün mevsimi, en sevdiğiniz renk doğrultusunda daraltın. Bir Pantone kitap erişiminiz varsa (kitapçılardan veya internetten yararlanabilirsiniz) seçtiğiniz renk ve tonlarına vakıf olabilirsiniz. Bir veya iki renk arasında veya renk uyumları hakkında karar veremiyor musunuz? Merak etmeyin. Aslında, birçok olağanüstü düğünde belirli bir duyarlılık yaratmak için farklı renklerin birlikte çalışıldığını görebilirsiniz.

Düğünümde nerede,hangi rengi ,nasıl kullanmalıyım?
Nerede,hangi rengi, nasıl kullanmalıyım sorusunun cevabı için seçtiğiniz 'düğün tema'sı  size yol gösterecektir. Düğününüzün yaratmasını istediğiniz duygu üzerinde düşünebilirsiniz. Huzurlu mu, zen gibi minimalist bir ruh durumu mu, muhteşem mi, romantik mi, yüksek enerjili bir düğün organizasyonu mu istiyorsunuz? Bu sorunuzun cevabı renk seçiminize yardımcı olacaktır.Stil Öğeleri
Gelinliğinizin bel çevresinde seçtiğiniz renkten saten bir kurdele, damadın yaka çiçeğinde, çocukların elbiselerinin bellerinde, manşetlerinde, ayakkabı bağlarında, şapka kenarlarında, el buketlerinde, masa ve sandalyeleri süslemede kullanılan çiçek, kurdele ve aksesuarlarda hep benzer renk ve çiçek kombinasyonları kullanılmalıdır. Bu stilinizi vurgular  ve düğün renginizi  belirler.
Bir stil tanımlamak için tek yol genel uyum ve ahenk değildir. Karışık ton ve desenleri eşleştirebilir - pembe ve turuncu veya soluk yeşil ve sarı gibi- daha güçlü bir etki yaratabilirsiniz.Düğün davetiyeleriniz düğününüzün ruhunu konuklarınıza hissettirmek için kullanabileceğiniz enstrümanlarınızdandır. Düğün renk paletiniz doğrultusunda şeritler veya renk tabakaları, temanız doğrultusunda sembol, kabartma veya desenlerle davetiyenizi genel konseptinize uygun hale getirebilirsiniz.
Çiçek ve çiçek arajmanları seçtiğiniz renge uygun olrak seçilmelidir. Renk paletinize uygun çiçek seçmekte zorlanırsanız beyaz renk her zaman imdadınıza yetişir. Beyaz renk çiçekler tüm dekoratif ojjeler ve renk paletleri ile uyumludur.

                               

Düğün pastası renk ve biçimi ile diğer stil öğelerinizi destekler özellikte olmalıdır. Hayalinizdeki düğün pastası sarı ise, sarı rengi fon olarak düşünür ve pastayı düğün renginizle uyumlu renklerden şeritler, şekerlemeler, lekeler, objeler veya taze çiçeklerle renklendirebilirsiniz.

                       

Düğün renginiz beş temel konu esas alınarak (kıyafetler, davetiye, çiçek, pasta ve dekor) hazırlandı. Bunun dışında kalan peçeteler, mumlar ve aydınlatma, içecek ve ikramlar, alyans tepsi veya yastığı, konuk defteri, halı veya tablolar, masa üzeri süslemeleri, sandalyeler gibi düğün dekorasyon ayrıntılarının tümü düşünülmeli ve bu referaslar doğrultusunda gözden geçirilmelidir.www.dugundavet.com


Düğün dekorasyon renkleri
Beyaz Düğün
Beyaz düğün dekorasyonu
Kırmızı Düğün
kırmızı düğün dekorasyonu
Mor Düğün
Mor düğün dekorasyonu
Sarı Düğün
Sarı düğün dekorasyonu
Gold (altın) Düğün
Gold (altın) düğün dekorasyonu
Gri Düğün
Gri düğün dekorasyonu
Mavi Düğün
Mavi renk düğün dekorasyonu
Yeşil Düğün
Yeşil renk düğün dekorasyonu
Pembe Düğün
pembe düğün dekorasyonu
Kahverengi Düğün
Kahverengi düğün dekorasyonu
Sarı-Lacivert Düğün
Sarı-Lacivert düğün dekorasyonu
Sarı-Kımızı Düğün
sarı kırmızıi düğün dekorasyonu
 
Ara
Copyright 2015. All rights reserved.
İçeriğe dön | Ana menüye dön