Tarihi Haydarpaşa Gar'ın da fotoğraf çekimi. - Dugundavet.com

İçeriğe git

Haydarpaşa Garı / İstanbul

Yıllar önce Anadolu dan trenle İstanbul'a gelenlerin son durağı olan Haydarpaşa Gar'ı, şimdilerde düğün fotoğraf çekimleri için Gelin ve Damatların ilk durağı.Gar'ın İstanbul boğazına bakan tarafında bulunan buharlı lokomotif, düğün ve özel çekimlerin olmazsa olmazı.Nostaljiye düşkün binlerce gelin ve damadın, burayı düğün fotoğraflarına fon olarak kullandığından emin olabilirsiniz.
Sizde bir düğün hikayeniz olsun isterseniz, düğün fotoğrafçınızla birlikte Haydarpaşa Gar'ını plato olarak kullanabilirsiniz.
Tarihi dokusu yıllara meydan okuyan Haydarpaşa Gar'ı, iç ve dış alanlarda bulunan özel alanları, peronları ve tarihi mimarisiyle unutulmaz düğün dış çekim fotoğrafları için ideal mekanlardan.Boğaza karşı vereceğiniz pozlarda martılara simit atmayı unutmayın.
Haydarpaşa Gar'ın da fotoğraf çekimi için çekim öncesi, düğün davetiyeniz ile birlikte izin almalısınız.3. katta bulunan birimden numara alıp aşağıda vezneye ödemenizi yapıyorsunuz.Haydarpaşa Garı'n da özel fotoğraf çekim ücreti; 350-TL
DIŞ ÇEKİM FOTOĞRAFLARI İÇİN İDEAL MEKANLAR
      
                 Hidiv Kasrı                                            Atatürk Arboretumu                            Haydarpaşa Garı                                       Koç Müzesi
 
          Havagazı Fabrikası                                           Asansör
 
               Seğmenler Parkı                                       Altın Park
Urla / İzmir
0232 769 01 58
Evlilik Hazırlıkları Rehberi
Dugundavet.com
© 2007-2019  Tüm hakları saklıdır.
0232 769 01 58
(552) 420 55 35
İçeriğe dön