Havuzbaşı düğünlerinin önemli detayları - Dugundavet.com

İçeriğe git

Havuzbaşı düğün organizasyonu

Özellikle yaz mevsiminde kapalı bir salonda düğün yapmak, gelin ve damat adaylarının en son tercihidir.Bütçeleri sarsan düğün maliyetleri olanakları kısıtlasada, düğün hazırlıkları sırasında ergonomik çözümler bulmak, yine evlenecek çiftlere düşüyor.
10 yıl öncesine kadar parmakla sayılan havuzlu düğün mekanları artık bir hayli fazla.Arz-talep ilişkisi ile artık bir çok mekanın büyüklü küçüklü havuzu, düğün, davet organizasyonlarına ev sahipliği yapmakta.
Genelde plastik şezlonglar ve reklam içeren şemsiyelerle kaplı havuzları bir düğün organizasyonu için dekore etmek kolay.Önemli olan sihirli dokunuşları yapacağınız noktaları belirlemek, başlayalım...

           havuzbaşı düğündekorasyonu havuzbaşı düğün süslemesi

*Gündüz üyelere yada otel müşterilerilerine hizmet veren havuzun, düğün organizasyonuna ne zaman teslim eileceğini sorun.Kalan zaman sizin için yeterli olacakmı, yüklenici firmalarınız ( dekorasyon, çiçekçi, müzik vs.) ile görüşün.
*Gündüz havuz müşterilerinin kullandığı lavaboların, davetlileriniz tarafından kulllanılıp kullanılamayacağını öğrenin, varsa farklı bir alternatif isteyin.
*Duş bölümleri açıkta ise dekoratif bir paravan ile bu bölümleri perdeleyin.
*Havuzlar hergün ilaçlanırlar ve bu işlem genelde bir zaman rolesine bağlıdır, manuel yapılması tercih edilmez.İlaçlama zamanının organizasyon günü değiştirilmesini talep edin, sürprizle karşılaşmayın.
*Düğün dekorasyonunun olmazsa olmazı mevsim çiçekleridir.Soğuk bir atmosferi rengarenk çiçeklerle ısıtmak çok kolay.
*Havuz içine, çiçeklerle ve strafor yardımıyla gelin ve damadın baş harflerini yazın.
*Havuz ışıklarını bir kaç gün önceden kontrol edin, yanmayan yada eksik varsa tamamlattırın.Işıklandırma zayıf kalıyorsa, havuz kenarlarına büyük mumlar koyun.Havuzbaşında veya çevresinde ağaç varsa bularıda led ışıklarla süsleyin.
*Çiçek süleme maliyeti bütçenizi zorluyorsa, balonlarla takviye yapıp bu açığı kapatın.
*Kokteyl alanı için çim bir alan mevcutsa, bu alanda yerlere minder atabilir, masa yerine ahşap fıçı kullanabilirsiniz.
*Havuzbaşı düğün konsepti için deniz temalı objeleri rahatlıkla her alanda kullanbilirsiniz.Yemek menüsünde deniz mahsullerine yer vermek bu konsepti tamamlayacaktır.
Urla / İzmir
0232 769 01 58
Evlilik Hazırlıkları Rehberi
Dugundavet.com
© 2007-2020  Tüm hakları saklıdır.
0232 769 01 58
İçeriğe dön