Lübnan mutfağının tüm lezzetlerine sahip,Tahin Catering. - Dugun ve davet organizasyon rehberi

İçeriğe git

Ana menü:Tahin Catering / İstanbul

İş ve ev organizasyonlarınız için Lübnanlı şefler ile kendi menünüzü hazırlayabilirsiniz. Lübnanlı şeflerimiz ve tecrübeli catering ekibimiz ile Lübnan mutfağının eşsiz lezzetlerini Tahin farkıyla tüm misafirlerinizle paylaşabilirsiniz.
İster, Lübnanlı şeflerimiz evinize gelerek yemekleri hazırlar, ister seçtiğiniz menüleriniz restoranımızda hazırlanarak adresinize gönderilir.

Seçim sizden, hizmet bizden!
İşletme Hakkında
Dünya mutfakları arasında özel bir yeri olan Lübnan mutfağı, Tahin’de tüm yemekler a’dan z’ye füzyona uğratılmadan birebir aynı lezzet ve standart yakalanılarak hazırlanıyor. Salatalardan humus çeşitlerine, falafelden pide çeşitlerine, tatlılardan, kebap çeşitlerine kadar oldukça zengin bir menüye sahip Tahin, et ve et ürünlerini Lübnan’dan getirdiği özel kasap şeflerin marifetli ellerine bırakmış. Bu kasaplar, etleri en ince ayrıntısına kadar işleyerek terbiye ediyorlar. Bu durum etin lezzetine lezzet katıyor.

Humus konusunda oldukça iddalı olan Tahin’in menüsünde toplam 7 farklı çeşit humus bulunuyor.Lübnan mutfağının lezzetlerini catering servisiyle de özel davetlere taşıyanTahin, oldukça geniş bir bölgeye hizmet veriyor. Artan talep doğrultusunda İkinci şubesini Karaköy’de açan Tahin, bu noktasından sadece paket servisi yapıyor. Tahin, çeşitli lokasyonlarda konsept Lübnan restoranları açarak Lübnan mutfağının birbirinden güzel lezzetlerini artarak paylaşmaya devam edecek.Adres;

Hisarüstü Nispetiye Cad. No:69/A
Rumelihisarüstü - İSTANBUL
Hızlı teklif al !
 
Ara
Copyright 2015. All rights reserved.
İçeriğe dön | Ana menüye dön