İzmir'in en popüler kır düğünü mekanları - Dugundavet.com

İçeriğe git

İzmir Düğün Mekanları

İzmir, tarihi ve doğasıyla Tabiat Ana'nın bonkör davrandığı nadir şehirlerdendir.Yaz mevsiminin uzunluğu sebebiyle deniz kokusu ve manzarası eşliğinde düğün organizasyonu yapmak çok popüler.Yeşil alanda çimler üzerinde yapılan kır düğünleri, salon düğünleri ile sayısal anlamda yarışmakta.
İster yaz, ister kış mevsimi...İzmir düğün mekanları ile hep farklı, hep ayrı...

İzmir kır düğünü mekanları


Çimenler üzerinde masalar, etrafta ağaç dokusu ve olabildiğince doğal bir dekorasyon, kır düğünleri için yeterlidir.İzmir, diğer büyük şehirlere göre kır düğünleri için daha çok ideal alan ve mekanlara sahip.
Narlıdere, Urla, Çeşme, Güzelbahçe, İnciraltı gibi körfezinde ve çevre ilçelerinde bulunan sayısız kır düğünü mekanları ile çiftlere hayellerindeki düğünü yapma fırsatları sunuyor.
Güzel İzmir'de açık havada kır düğünü yapmanın keyfini sürebileceğiniz, seçkin kır düğünü mekanlarını inceleyip, size en uygun lokasyondaki dügün mekanını bulabilir, ücretsiz teklif isteyebilirsiniz.


Tüm İzmir kır dügünü mekanlarından toplu teklif almak için info@dugundavet.com mail adresine taleplerinizi göndermeniz yeterli.
Mutluluklar ...
Şehr-i Garden Narlıdere
İzmir Narlıdere düğün mekanları
Gloria Garden İnciraltı
İzmir düğün mekanları
Urla / İzmir
0232 769 01 58
Evlilik Hazırlıkları Rehberi
Dugundavet.com
© 2007-2020  Tüm hakları saklıdır.
0232 769 01 58
İçeriğe dön