Kapadokya balayı otelleri - Dugun ve davet organizasyon rehberi

İçeriğe git

Ana menü:


Kapadokya Balayı Alternatifleri

Deniz kenarında bir balayı mı? Yoksa tarih ve doğa içinde sessiz, sakin bir kültür turu mu?
Kapadokya,  çeşitli dönemlerde önemli uygarlıklara ev sahipliği yapmış dünyaca ünlü tarihi dokusu ve  doğasıyla mükemmel bir balayı alternatifi.

Binlerce yıl medeniyetlere ev sahipliği yapmış peribacaları, at üstünde veya safari araçları ile vadilerde size özel turlar, yerin metrelerce altında gizemli dehlizler, dillere destan Ihlara Vadisinde yöresel lezzetler ve mutlaka yapılması gereken balon turu yapabileceğiniz aktivitelerden sadece bir kaçı.


Balayınızı Kapadokya da geçirmeyi planlıyorsanız, yanınıza mutlaka iyi bir fotoğraf makinesi alın.Bu muhteşem coğrafyanın yılın hangi mevsimi giderseniz gidin faklı bir çekiciliği var.
Unutmayın; Kapadokya'yı güneş doğarken bir balonun sepetinden veya yüksek bir tepeden seyretmenin keyfini yaşamak için biraz erken kalkmayı  göze almalısınız.Balayı için Kapadoya'da konaklamayı düşünüyorsanız, konaklama yerinin konumuna önem verin.Balona binemeseniz bile güzel bir terası veya balkonu olan otelinizden, gökyüzünde uçuşan balonları seyretmekde oldukça keyiflidir.

Öyküevi
Öyküevi Kapadokya
Kapadokya Hava Durumu
 
Ara
Copyright 2015. All rights reserved.
İçeriğe dön | Ana menüye dön