Kapadokya balayı otelleri - Dugundavet.com

İçeriğe git

KAPADOKYA

KAPADOKYA

Balayı Programı ve Alternatifleri

Kapadokya Balayı Otelleri

Öyküevi / Kapadokya
Öyküevi / Kapadokya
Ihlara Konakları / Kapadokya
ıhlara konakları / Kapadokya
Deniz kenarında bir balayı mı? Yoksa tarih ve doğa içinde sessiz, sakin bir kültür turu mu?
Kapadokya,  çeşitli dönemlerde önemli uygarlıklara ev sahipliği yapmış dünyaca ünlü tarihi dokusu ve  doğasıyla mükemmel bir balayı alternatifi.

Binlerce yıl medeniyetlere ev sahipliği yapmış peribacaları, at üstünde veya safari araçları ile vadilerde size özel turlar, yerin metrelerce altında gizemli dehlizler, dillere destan Ihlara Vadisinde yöresel lezzetler ve mutlaka yapılması gereken balon turu yapabileceğiniz balayı aktivitelerden sadece bir kaçı.


Balayınızı Kapadokya da geçirmeyi planlıyorsanız, yanınıza mutlaka iyi bir fotoğraf makinesi alın.Bu muhteşem coğrafyanın yılın hangi mevsimi giderseniz gidin farklı bir çekiciliği var.
Son yıllarda giderek artan ve hizmet kalitesi gelişen Kapadokya Otelleri, her bütçeye uygun konaklama olanakları sunuyor.Bulunduğu konum itibarı ile Nevşehir ilimize her bölgeden otobüs bulunmakta.Uçak ile Kapadoya'ya ulaşmak için en yakın havaalanı olan Kayseri'den aktarma yapabilirsiniz.
Unutmayın; Kapadokya'yı güneş doğarken bir balonun sepetinden veya yüksek bir tepeden seyretmenin keyfini yaşamak için biraz erken kalkmayı  göze almalısınız.Balayı için Kapadoya'da konaklamayı düşünüyorsanız, konaklama yerinin konumuna önem verin.Balona binemeseniz bile güzel bir terası veya balkonu olan otelinizden, gökyüzünde uçuşan balonları seyretmekde oldukça keyiflidir.

Bu bölümde Nevşehir ilimize bağlı, Avanos, Göreme, Ürgüp, Güzelyurt ve Ihlara bölgelerinde yeralan Kapadokya Balayı Otelleri'ni inceleyebilir, balayı programınıza göre teklif isteyebilirsiniz.

Dugundavet.com
Urla / İzmir
0232 769 01 58
Evlilik Hazırlıkları Rehberi
Dugundavet.com
© 2007-2020  Tüm hakları saklıdır.
0232 769 01 58
İçeriğe dön