Kına gecelerinde en çok çalınan popüler müzikler. - Dugundavet.com

İçeriğe git

Kına Gecesi Müzikleri

Hüznün ve mutluluğun birarada yaşandığı kına gecelerinin en çok tercih edilen ve kullanılan müziklerini sizin için inceledik.Kına gecesi bir törendir.Bu özel gecede çalınacak müziklerin sıralaması önemlidir.
Kına gelişinde çalınan şarkı ayrı , kına yakılışında çalınan şarkı ayrı çalınır.Kına gecesini eğlence bölümünde ise genelde hareketli oyun havaları tercih edilir.
Kına gecesinde sonradan gelenek haline gelen, gelin adayı ve annesinin ağlatılması olmuştur.Genelde çoğu gelin adayı ben ağlamam desede,
kına gecesi çalınan veya söylenen hüzünlü şarkılara dayanmak zordur.Gelin ağlatma şarkısını cd'den çalabileceğiniz gibi,
sesi güzel olan birine de söyletebilirsiniz.
Kına gecesi organizasyonunda evlenecek olan gelin adayının eline kına yakılana kadar hüzünlü şarkı/şarkılar, gelin ağlayana kadar söylenir.
Kına gecelerinde çalınan şarkılar yörelerden etkilense de, bu bölümde size kına gecesi müziklerinin en iyi ve en çok tercih edilenlerini sunacağız.

Mutluluklar ...

Dugundavet.com
Düğün müzikleri bölümümüz periyodik olarak güncellenmektedir.
Beğendiğiniz, kullanmak istediğiniz müzikler ve destek için facebook sayfamızı beğenmeniz yeterli.
İstediğiniz müziklerin mp3 formatını, mesaj bölümüne mail adresinizi ve beğendiğiniz müziğin linkini yazarak talep edebilirsiniz.

Daha fazla alternatif için Youtube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz.

Urla / İzmir
0232 769 01 58
Evlilik Hazırlıkları Rehberi
Dugundavet.com
© 2007-2020  Tüm hakları saklıdır.
0232 769 01 58
İçeriğe dön