Marmaris balayı mekanları, Sabrina's Haus - Dugun ve davet organizasyon rehberi

İçeriğe git

Ana menü:Sabrina's Haus

Tarihte, Mitolojik Tanrılar'ın aşklarına tanıklık eden, bugün ise cenneti ifade edemeyenlere ilham veren, Marmaris'i Datça'ya bağlayan yarımada üzerinde, Ege'yi Akdeniz'le buluşturan, evrende aşk hissini en yoğun yaşattıran, dört tarafı aşkla çevrili Sabrinas Haus, sizi mutluluğun sonsuzluğa yelken açtığı Bozburun Koyu'na davet ediyor...

Yorucu kentin yoğunluğundan unuttuğunuz, vakit bulamadığınız, söyleyemediğiniz, ertelediğiniz, paylaşamadığınız; duygularınızı Sabrinas Haus'ta hatırlama ve hatırlatma fırsatı bulacaksınız. Kendinize ve sevdiğinize vereceğiniz bu hediye ile aşkı birbirinize teslim edeceksiniz....

Dedim ya, Aşk benim adım...
Hava Durumu
Tesis hakkında

Bozburun'daki yenilenen Sabrinas Haus 15 odasıyla dünyanın en iyi butik otelleri arasına girmeye hazırlanıyor.

Bodrum'da Alman gezgin Sabrina'nın 15 yıl önce kurarak bugün Türkiye'nin en iyi butik otellerinden biri haline getirdiği Sabrina's Haus'u alan tekstilci Mesut Gümüştaş, turizm ve gayrimenkul sektöründe büyümeyi hedefliyor.
Bu yıl Sabrina's Haus'un başına başarılı turizmci Nermin Yurtoğlu'nun gelmesinin ardından oteli dünyanın en iyi butik otelleri listesine girmesi hedefleniyor. Yurtoğlu, otelin sahip olduğu sürekli müşteri kitlesine ek olarak bu yıl 32 metrelik Miss Austria yatıyla Yunan Adaları ile birleştirilen özel turlar düzenleyerek farklı bir kitleye de hitap edeceklerini söylüyor. Karayoluyla ulaşılamayan otelde Bozburun merkeze gelen misafirleri lüks bir tekne ile karşılanıyor. Yurtoğlu, isteyenleri Dalaman Havalimanı'ndan lüks araçla transfer ettiklerini belirtiyor.

Otelin oda sayısını 7'den 15'e çıkardıklarını ancak konsepti değiştirmediklerini söyleyen Yurtoğlu, oda fiyatlarının 300 ile 775 euro arasında değiştiğini kaydediyor. Bu sene 4 gün otelde 3 gün ise lüks guletle Yunan Adaları turunu içeren özel bir paket hazırladıklarını kaydeden Yurtoğlu, paket fiyatının kişi başı 2 bin euro olacağını da sözlerine ekliyor. Yurtoğlu, otelin Avrupalı turistlerin ziyaret ettiği bir butik otele dönüştüğünü söyleyerek Sabrina's Haus'un sloganını 'Benim Adım Aşk' anlamına gelen 'Love is my name' olarak belirlediklerini kaydediyor.

Kaynak;küçük oteller
Adres;
Sabrina's Haus
Bozburun - Adatepe Mevkii
Datça Yarımadası

İstanbul (Ofis)
Gsm : 0 533 258 4744
T :     0 212 282 7410
F :     0 212 282 7499
 
Ara
Copyright 2015. All rights reserved.
İçeriğe dön | Ana menüye dön