Alaçatı düğün fotoğraf çekimi

İçeriğe git

Alaçatı düğün fotoğraf çekimi

Dugundavet.com
Yayınlanan tarafından dugundavet içinde Düğün fotoğrafçısı · 10 Mart 2021
Çeşme'ye bağlı Alaçatı, düğün fotoğraf çekimleri için ideal, özellikle yaz aylarında sokaklarında yürümenin mümkün olmadığı bir belde.
İzmir, 600 km. sahil şeridi uzunluğu ile hem taşrayı yaşayabileceğiniz, hem de medeniyetin tüm nimetlerinden faydalanabileceğiniz bir coğrafya...Çeşme Alaçatı ise tabiri yerindeyse İzmir'in gözbebeği, en popüler yeri. Bu yüzden nikah öncesi yada sonrası için pek çok çifti bu harika beldede düğün fotoğrafçıları ile koştururken görebilirsiniz.

İzmir düğün dış mekan fotoğraf çekimi

Çoğunlukla korunmuş ve aslına göre restore edilmiş yapıları, begonvillerle bezenmiş sokakları, tarih kokan silüetler, yeldeğirmenleri, sahil ve güneş... İzmir'de düğün fotoğraf çekimleri için çok uzağa gitmeye gerek yok. Alaçatı İzmir'e araçla sadece 30-45 dakika mesafede...

alaçatı düğün fotoğrafçısı          alaçatı düğün çekimi          Alaçatı üğün fotoğrafları

Alaçatı ve Çeşme düğün fotoğraf çekimi dışında harika düğün mekanlarına da sahip. Bir taşla iki kuş vurmak isterseniz, Çeşme' de bir kumsal düğünü planlayıp, stüdyo dışında çekimler için ise Alaçatı'yı plato olarak kullanabilirsiniz.
Alaçatı popüler bir lokasyon olduğundan düğün fotoğraf çekimleri için hafta içini tercih etmenizde fayda var. Yada pek çok İzmirli'nin yaptığı gibi Cuma gününden bir otel rezervazyonu yapıp, hem tatilin, hemde düğün çekimlerinin keyfini çıkarabilirsiniz. Bu şekilde bir organizasyon ile kalabalıktan uzak çekimler yapabilmek için zaman insiyatifi elinizde olmuş olacak.0552 420 55 35


Dugundavet.com
Copyright 2023 © Dugundavet.com
mail at
İçeriğe dön