İçeriğe git
Altın renk düğün dekorasyonu
Dugundavet.com
Yayınlanan tarafından dugundavet içinde Düğün dekorasyon · 9 Ocak 2021
"Altın ( gold ) renk düğün dekorasyon uygulamaları, lüksü ve ihtişamı çağrıştırır. Düğün dekorasyonunuzda bunu vurgulamak istiyorsanız, başka renk bakmayın."

Gösterişli düğün dekorasyonu

Lüks ve ihtişamı çağrıştıran, gösterişli bir düğün rengi. Düğün dekorasyonunda altın renk uygulamaları ve renk kombinlerini inceleyebilirsiniz.

Düğün Stil Öğeleri
Gelinliğinizin bel çevresinde seçtiğiniz renkten saten bir kurdele, damadın yaka çiçeğinde, çocukların elbiselerinin bellerinde, manşetlerinde, ayakkabı bağlarında, şapka kenarlarında, gelin buketinizde, masa ve sandalyeleri süslemede kullanılan çiçek, kurdele ve aksesuarlarda hep benzer renk ve çiçek kombinasyonları kullanılmalıdır. Bu stilinizi vurgular  ve düğün renginizi  belirler.
Bir stil tanımlamak için tek yol genel uyum ve ahenk değildir. Karışık ton ve desenleri eşleştirebilir - pempe, gri veya soluk yeşil ve sarı gibi- daha güçlü bir etki yaratabilirsiniz.

gösterişli düğün dekorasyonu

Düğün davetiyeleriniz düğününüzün ruhunu konuklarınıza hissettirmek için kullanabileceğiniz enstrümanlarınızdandır. Düğün renk paletiniz doğrultusunda şeritler veya renk tabakaları, temanız doğrultusunda sembol, kabartma veya desenlerle davetiyenizi genel konseptinize uygun hale getirebilirsiniz.
Çiçek ve çiçek arajmanları seçtiğiniz renge uygun olrak seçilmelidir. Renk paletinize uygun çiçek seçmekte zorlanırsanız beyaz renk her zaman imdadınıza yetişir. Beyaz renk çiçekler tüm dekoratif ojjeler ve renk paletleri ile uyumludur.


Düğün pastası renk ve biçimi ile diğer stil öğelerinizi destekler özellikte olmalıdır. Hayalinizdeki düğün pastası altın rengi ise, bu rengi fon olarak düşünür ve pastayı düğün renginizle uyumlu renklerden şeritler, şekerlemeler, lekeler, objeler veya taze çiçeklerle renklendirebilirsiniz.
Ayrıca düğün hediyesi olarak, küçük şişelerde zeytinyağı vermek orjinal bir fikir olabilir.

Düğün renginiz beş temel konu esas alınarak (kıyafetler, davetiye, çiçek, pasta ve dekor) hazırlandı. Bunun dışında kalan peçeteler, mumlar ve aydınlatma, içecek ve ikramlar, alyans tepsi veya yastığı, konuk defteri, halı veya tablolar, masa üzeri süslemeleri, sandalyeler gibi düğün dekorasyon ayrıntılarının tümü düşünülmeli ve bu referanslar doğrultusunda gözden geçirilmelidir.


Mutluluklar ...

Dugundavet.com0552 420 55 35


Dugundavet.com
Copyright 2021 © Dugundavet.com
mail at
İçeriğe dön