İçeriğe git
Bekarlığa veda
Dugundavet.com
Published by dugundavet içinde Organizasyon · 11 Mart 2021

Bekarlığa veda

Bekarlığa veda partisi organizasyonu  yapan gelin ve damat adaylarına yardımcı olabileceğini düşündüğümüz konuların başında, söz konusu partinin zamanlaması geliyor ki bu çok önemli...Partinizin, düğününüzden 1 hafta, 5 gün yada 3 gün önce olması idealdir. Zira düğün günü misafirleriniz akşamdan kalma, yorgun, bitkin bir çift görmek istemez, dinlenmek ve enerji depolamak için zamana ihtiyacınız olacak.
Veda partilerinde amaç bir ömür boyu sürmesi dileğiyle kurulacak birlikteliğin kutlanması olacağına göre, doya doya eğlenerek bekarlığa veda etmek kaçınılmaz. İyi bir planlama yaparak partiye katılanların keyif alacağı ve uzun yıllar unutmayacağı, orjinal bir parti organize edebilirsiniz.
Geriye güzel anıların kalacağını hesap ederek, bu anıların kalıcı olması için profesyonel bir fotoğrafçının size eşlik etmesini sağlayın.
Parti organizasyonunu yakın arkadaşlarınıza bırakabileceğiniz gibi, birlikte de plan yapabilirsiniz. Parti harcamalarına, katılımcıların katkı yapması da eski bir gelenektir.
Gelin ve damat adayları için bekarlığa veda partisi fikirlerini ayrı arı inceleyelim;

bekarlığa veda parti fikirleri

Gelin adayları için bekarlığa veda parti fikirleri


Artık günümüzde kına geceleri ile bekarlığa veda partileri aynı organizasyon içinde yapılabiliyor, kınayı ayrı, partiyi ayrı yapmanın bir anlamı yok.
İster  kız arkadaşlarınızla bir araya toplanarak yapacağınız bir ev partisi organizasyonu, isterseniz dışarda kiralayacağınız bir parti mekanı. Her iki durumda da organizasyon içinde kına yakma seremonisini yapabilirsiniz.
Ayrıca, kız kıza kına gecesi organizasyonu yapmak isterseniz, bu işin profesyoneli olan Kına Ekipleri ile çalışabilirsiniz.3-5 kişilik kızlardan oluşan kiralık kına ekibi, yakacağınız kınadan, dağıtacağınız lokuma, giyeceğiniz bindallı'dan, oturacağınız taht'a kadar bütün detayları sizin adınıza planlıyorlar. Kına organizasyonu paket fiyatları 1500-TL-5000-TL aralığında, alınacak hizmetin içeriğine göre değişmekte.

bekarlığa veda partisi


Hamamda parti;

Gelin adayının yakın arkadaş ve akrabalarının katılımıyla gerçekleştirebileceği hamam partileri çok popüler... Bulunduğunuz ilde  geleneksel türk hamamlarını kapatabileceğiniz gibi, 5 yıldızlı bir çok otelin de hamam, spa bölümlerinde müzikli, eğlenceli bir hamamda kına gecesi organizasyonu yapabilirsiniz. Dansöz yada Zenne çıkarmak farklılık yaratabilir.
Gece bitiminde katılımcılara minik hediyeler vermek, geceye çağıracağınız bir falcının bakacağı fallar hoş olabilir. Ayrıca Hint kınası olarak bilinen, göze hoş gelen sanatsal kına çalışması yaptırabilirsiniz.

Karaoke partileri;
İster bulunduğunuz parti yerinde, ister bir club de... Karaoke partileri son yıllarda alternatif bir eğlence... Kendiniz çalın, kendiniz söyleyin. Bilgi için TIKLAYIN
Davetinize katılan arkadaşlarınıza o gecenin hatırası olarak minik hediyeler vermeyi ihmal etmeyin.

Damat adayları için bekarlığa veda fikirleri
Damat adayları için bekarlığa veda fikirleri, gelin adaylarına göre çok renkli değil. Erkek tarafı olarak, partinizi nerede ve ne şekilde yaparsanız yapın ama mutlaka esprili bir davetiye ve partide giymek için komik t-shirt ler hazırlayın.
Evde bir parti düşünüyorsanız ki en ekonomiği bu, bol alkol, iyi müzik işinizi kolaylaştıracaktır... Kimin ne içeceği konusunda kafanızda soru işaretleri varsa, arkadaşlarınıza içkilerini yanlarında getirmelerini söyleyebilirsiniz. Evde yemekle uğraşmak yerine catering hizmeti  veya paket servis alabilirsiniz.

bekarlığa veda parti fikirleri

Ev dışında bir başka alternatif bu tür organizasyonlar için tasarlanmış parti odaları... Ortalama 40-50 kişi kapasiteli bu mekanlarda yemek, alkol, müzik detayları paket olarak veriliyor.Evlenmeden önce arkadaşlarınızla felekten bir gece için dansöz, zenne veya gogo danscı kızlarından kiralayarak, eğlencenin dozunu arttırmakta mümkün
Bakınız; Babylon Lounge, Lebiderya,
Teknede parti fikri de hiç fena değil diyorsanız; Kiralık tekne fiyatları boş 2000 - 3000-TL den başlamakta. Alınacak hizmetin içeriğine ve gidilecek mesafeye göre fiyatlar değişmekte.
Alternatif parti mekanı olarak, otellerin spa salonları, roof barları, karaoke parti odaları düşünülebilir.

Gelin ve damat adayları kendi arkadaş grupları ile ayrı ayrı parti yapabilecekleri gibi, bir arada tek bir parti de yapabilirler.

Sizde her konuda tecrübelerinizi bizimle paylaşarak, düğün organizasyonu hazırlığı yapan çiftlere yardımcı olabilirsiniz.

0552 420 55 35


Dugundavet.com
Copyright 2021 © Dugundavet.com
mail at
İçeriğe dön