Burçlara göre evlilik ve tercihler

İçeriğe git

Burçlara göre evlilik ve tercihler

Dugundavet.com
Yayınlanan tarafından dugundavet içinde Aşk ve evlilik · Cumartesi 30 Ock 2021

Evlilikte burç uyumu önemli mi?

Tarih boyunca insan üzerinde astrolojinin etkileri hiç bitmemiştir. Bu bölümde, burçlar ve genel özellikleri hakkında verilen bilgilerin yanında; burçların birbirleriyle uyumu, evlilik, gelinlik, düğün tarihi, balayı seçimlerine etkilerini ve evlilikte bir eş olarak nasıl bir karakter olduklarını inceleyeceğiz.

aşk ve burç uyumu

Oğlak (23 Aralık – 20 Ocak)
Kişilik: Merhaba, Bayan Bağımsız! Oğlak her zaman kararlıdır ve mükemmelliği arzular. Bir projeyi bitirmek için nadiren başkalarına güvenir. Her zaman “tek başına gitmeyi” tercih eder.  Temel değerleriyle inşa ettiği bir hayatı yaşamak ister ve bu yaşamı çok ciddiye alır. Oğlak burcuna güvenebilirsiniz sağlam bir arkadaş ve iş ortağı olurlar.
Burcunuzun stili: Kurumsal, ciddi bir tarzları vardır. Gri ve siyah rengi çok kullanırlar. Blazer ceketler ve düğmeli kıyafetleri severler. Ekose eşarplar, ilginç kolyeler, hatta bir fötr şapka ile iş kıyafetlerini bile renklendirmeyi bilirler.
Burcunuzun gelinliği: Oğlaklar köklerine bağlı olurlar. Eski, yaşanmış, anısı olan her tür obje, giysi ve aksesuara ilgi duyarlar. Bir takım dokunuşlarla canlandırılmış aileden yadigar bir gelinliği keyifle giyerler. Zarif zevkleri ve pratik duyarlılıkları ile eskiyi yeni kılabilirler. Gelinlik seçimlerini yeni olandan yana yapmışlarsa hatıra bir kolye veya yüzükle köklere olan bağlılıklarını vurgulamak isterler.
oğlak burcu gelinlik tercihi
Oğlak burcunun stil ikonu: January Jones
Elbise: Pelerin, parlak gümüş renkler, vintage esintiler.
Mücevher: Siyah oniks ve altın.
Düğün tarihi: Ekim, Kasım ve Ocak ayının ilk haftası  bir Cumartesi öğleden sonrası düğününüz için harika bir seçim olur.
Düğün: Basit, klasik düğün anlayışında, geleneksel hatta muhafazakar bir düğün kutlaması tercih ederler. Eski ve bilinen yollar bu burç insanı için her zaman tercih edilecektir.
Balayı: Güzel, yeşil, sessiz ve denize yakın bir yer balayıları için harikadır. Sahilde bir yazlığı veya pek bilinmeyen küçük bir oteli tercih ederler.
Düğün hediyesi: Gümüş aksesuar ve takıları severler.
Bir eş olarak Oğlak: Oğlak evin reisi olmak ve tüm yaşamı kendi planı doğrultusunda mükemmel bir şekilde yönetmek ister. Aile olmak, yaşamı ve sorumlulukları paylaşmak konusunda zorlanabilir. Oğlak burcu kadını evlilikte harika bir eş, ev kadını ve anne olacaktır. Bir Oğlak burcu gelin adayı iseniz, uzun ve mutlu bir evlilik için arada mola vermeyi, diğerlerini dinlemeyi ve onların kararlarını da uygulamayı küçük değişiklikler yaparak hayatın tadını çıkarmayı unutmayın.
Yengeç ve başak burçları, Oğlak burcunun en uyumlu olduğu burçlardır.


kova burcu uyumlu oldukları

Kova (20 Ocak – 18 Şubat)
Kişilik: Bağımsızlık kova burcunun en karakteristik özelliğidir. Sıkıntılı anlarda sıra dışı ve benzersiz çözümler üretir. İyi bir tartışmacıdır. Analitik bir düşünürdür ve objektiftir. Adalet duygusu gelişmiştir. Çok iyi bir arkadaştır. Ev ve ev işleri konusunda çok becerikli değildir. Güzel ve kaliteli her şeyi çok severler.
Burcunuzun stili: Bu burç insanı iddialı ve dikkat çeken kıyafet ve eşyaları tercih eder. Trendleri takip etmeye özen gösterir.  Yalın, net çizgiler ve göz alıcı renkler özellikle gümüş, turkuaz, ve zengin etnik renk karışımlarını sever. Alelacele kombine ettiği kıyafetleri çoğu zaman övgü alır.
Burcunuzun  gelinliği: Bir kova kadınının gelinliği şık, eşsiz, klasik ama ilginç olacaktır. Vücudunuza eldiven gibi uyan bir korseyi,  tüy katmanları şeklinde akarak inen eteği mutlaka deneyin. Evlilik hazırlıkları sırasında aksesuarlarda yaratıcı olun; kuş kafesi şeklinde peçe, çarpıcı görünümde taşlardan yapılmış iddialı bir kolye size yakışacaktır.
Kova burcunun stil ikonu: Zsa Zsa Gabor
Elbise: Siyah dramatik etkili bir elbisenin üstüne altın aksesuarlarla yaratılacak çarpıcı etki tam de sizin arzu ettiğiniz bir stil.
Mücevher: Siyah inci – boyun, bilek veya bel bölgesinde kullanabilirsiniz.

kova burcu aşk
Düğün Tarihi: Ekimin ilk haftası Kova burcu için heyecan verici yeni başlangıçlar için idealdir. Düğün organizasyonunuzu bir Cumartesi gecesi yapmaya özen gösterin.
Düğün: Alışılmışın dışında ve devrimci bir düğün olacağı kesin. Belki bir sirk çadırı veya boş bir havuzda, muhteşem ritimler eşliğinde süprizlerle dolu bir düğün kutlaması tam size göredir.
Balayı: İstediği çılgınlığı istediği zaman yapan kovalar balayılarında hiç telaş etmeyecek ve dinlenmek dışında hiçbir şeyle ilgilenmek istemeyeceklerdir.
Düğün hediyesi: Müzikle ilgili her şey onu mutlu edecektir. Müzikle ilgili kitaplar, web siteleri, ilginç yeni telefonlar ve telefon aksesuarları, teknolojik her türlü obje tam ona göredir.
Bir eş olarak Kova: Kovaya göre evlilik, annelik ve aile içi her türlü konu kesinlikle gizli ve özeldir. Bunun dışında o iyi bir dost, yoldaş, zekâ ve güvenilir bir ortaktır. Onunla hayat her geçen gün daha kolay, daha sevgi dolu ve çok daha başarılı olacaktır. Yavaş yavaş açılır ve alışır. Aşkta romantiktir.
Kova burcu, evlilik hayatında en çok ikizler, terazi, yengeç burçları ile uyumludur.


balık burcu ve aşk

Balık (19 Şubat – 20 Mart)
Kişilik: Balık burcu gelin adayı olarak duygusal, empatik ve hayatın tüm alanlarında ilham kaynağı olacak bir burcun temsilcisisiniz.  Bir Balık , kendinde ilham veren projelere tutkuyla bağlanır. Bu kariyer olabilir, bir hobi olabilir, bir kişi olabilir. Sanatsal eserler ve güzel nesnelerle etrafını donatmayı seviyorsun. Zevkli ve yaratıcı bir ev sahibisin.
Burcunuzun stili: Seçimleriniz ne olursa olsun özgür ruhlu olduğunuzu vurgulayan bir detayı mutlaka stilinize katıyorsunuz. İpek, kaşmir ve yün  giymeyi seviyorsunuz. Giysilerinizin çoğunluğunu nötr renklerden seçiyor ancak yaratıcı ve çarpıcı detaylar ekliyorsunuz.
Burcunuzun  Gelinliği: Balık burcunun  gelinliği akan ve yumuşak bir kumaştan olacaktır. Sadece ayakta ve fotoğraf çekimlerinde değil rahatlıkla dans edebileceğiniz bir gelinlik tarzı seçmelisiniz.  Bembeyaz bir gelikliktense fildişi ve krem tonlarında dantel ve kurdeleli şeritlerle hareketlendirilmiş gelinlikler sizin için idealdir.
Burcun stil İkonu: Elizabeth Taylor
Elbise: Rüyanız gerçek oluyor; harika gelinliğin içinde bir prensessiniz.
Mücevher: Mavi veya beyaz elmas, turkuaz renkli taşlar ve beyaz altın.


Düğün Tarihi: Evlilik hazırlıkları aşamasında Ekim ve Kasım ayının ilk haftaları, Aralık ayının son haftası, Ocak ayının üç ve dördüncü haftaları ve bu tarihler arasında Perşembe geceleri düğün gününüz için ideal. Balık burcu içgüdüleri ile size uygun olan tarihi hissedeceksiniz.
Düğün Balayı: Düğün sonrası balayı tatili için Ayışığını görebileceği bir balkon, huzur dolu bir tatil atmosferi ve aşk dolu geceler balıkların tercihidir.
Düğün hediyesi: Pratik hediyeler tam balık burcuna göredir: bir seyahat çantası, yumuşak bir şal, hasır sepetler, küçük mutfak aletleri gibi evlilik hediyeleri uygundur.
Bir eş olarak Balık: Evlilikte balık burcu kadını erkeğini hayatı için vazgeçilmez ve yaşamının merkezi kılar. Balık burcu kadını eşine iyi bakar, özen gösterir, sorunlarını dikkatle dinler ve faydalı tavsiyelerde bulunur. Yalnızca mutfakta çok becerikli değildir ama sevdiğini mutlu etmek için onun zevklerini öğrenir ve uygular.
Yengeç ve akrep burçları, Balık burcu ile uyumludur.
koç burcu ve aşk

Koç (21 Mart – 19 Nisan)
Kişilik: Koç öncüdür. Dürtüsel ve coşkuludur. Her an yeni bir deneyim yaşamak ister. Şehre yeni açılan bir Çin restoranını ilk deneyen olmak ister, yeni moda bir saç kesimini denemeye ilk cesaret eden büyük ihtimalle o olacaktır. Seyahati sırasında planda olmayan sürpriz yollara sapacak ve yeni keşiflerde bulunacaktır.
Burcunuzun stili: Risk almayı seven bir burçtur. Değişik model saç kesimleri, giymesi cesaret isteyen çizmeler, farklı ve sıra dışı takılar, değişik ve farklı dizayn edilmiş mobilya tasarımları koç burcu insanı için tercih sebebidir. Bir koç insanı için hiçbir şey sıkıcı, vasat ve sıradan olmaktan daha korkunç değildir.
Burcunuzun gelinliği: Koç burcu geleneksel bir düğün yapmak istemeyecektir. Fark yaratacak bir ayrıntıyı mutlaka düğününe katmak isteyecektir.
Burcunuzun stil ikonu: Victoria Beckham
Elbise: Çarpıcı bir kızıl, koyu mor veya yoğun ve derin bir yeşil. Renk seçimleri iddialıdır. Yumuşak ve etkileyici kumaşları tercih eder. Vücuda oturan ve güzel hatlarını ortaya çıkaran modeller seçer.
Mücevher: Ametist, pırlanta ve elmas.

Düğün Tarihi: Ekimin üçüncü haftası muhteşem bir seçenektir. Ekim ayı dışında bir ayda evlenilecekse Kasımın veya Aralığın üçüncü haftası veya Ocak ayının ilk haftası bir Salı gecesi seçilmelidir.
Düğün:Koç eğlence, gösteri ve heyecan ister. Robbie Williams’ın romantik şarkıları düğün müziği için harika olacaktır.
Düğün Balayı: Güney Afrika’da plaj veya safari tatili unutulmaz bir balayı seçimidir.
Düğün hediyesi: Bir Koç burcu için eğlenceli ve renkli olan her türlü hediye iyi bir hediye olacaktır. Renkli ve değişik mutfak aletleri, çamaşırlar, ev eşyaları, oyun konsolları istediğiniz hediyeyi seçebilirsiniz.
Bir eş olarak Koç: Süper bir eş olacaktır. Koç burcu enerjisi, dayanıklılığı, eğlence dolu dünyası ile her zaman ihtiyaç duyacağınız ve hayatınızı paylaşmaktan zevk alacağınız bir eş olur. Çocuk sahibi olmak için acele edecektir. Aşkı derin ve tutkulu yaşar. Paraya önem verir. Şanslıdır ve daima yeni fırsatlar yaratır.
Koç burcu kadınları en çok Aslan ve yay burçları ile uyumludur.


Burçlar aşk ve evlilik
Boğa (20 Nisan – 20 Mayıs)

Kişilik: Bir boğa asla kızdırılmamalı! Boğa burcu insanı güvenilir, kararlı, ve oldukça inatçıdır. Sadıktır, naziktir. Geç öfkelenir ama bir kere öfkelenince kendi zararına bile olsa kırar döker ve arkasına bakmaz. Mütevazi bir yaşamla tatmin olmaz, pahalı zevkleri vardır. Buzdolabı özel ve farklı gıdalarla doludur. Yemeyi içmeyi sever. Değişiklikleri ve sürprizleri sevmez.  Değişiklik ve yenilikler onu endişelendirir. Paraya sahip olmayı sever, para kazanmak, parasını yönetmek ve akıllıca harcamak konusunda çok başarılıdır.
Burcunuzun stili: Geleneksel ve alışkanlıklarına bağlı bir stil sergiler. İnci kolye ve baklava desenli hırkayı bir arada ancak bir boğa kadınının üzerinde görebilirsiniz. İnce bir zevk sahibidir. Son derece sıradan parçaları zevkle kombine eder ve ortaya çıkan sonucu hayranlıkla izlersiniz.
Boğa burcu gelinliği: Boğa dokunsal ve duygusal bir burçtur. En lüks malzemeleri seçer ve onları harikulade taşır. Bir boğa geliniyseniz size kendinizi  inanılmaz hissettirecek kumaşlar: ipek şifon ve organizedir. İncilerle süslü bir yaka veya inci aksesuarlar tarzınıza tam uyacaktır.  Yüzünüzü çevreleyen saçların gevşek bir topuz halinde bir araya getirilmesi ve hafif doğal tonlarda bir makyaj ile düğününüz için hazır olacaksınız.
Burcunuzun stil ikonu: Audrey Hepburn

boğa burcu gelin
Elbise: Yumuşak dokulu kumaşlar, kadife kaplamalar, mor ve lila tonları temel tercihleriniz olmalı.
Takı: Zümrüt, mercan – veya gökkuşağı renkleri ni içeren kıymetli ve yarı kıymetli taşlar mücevher ve takıda ilk arzu ettikleriniz.
Düğün Tarihi: Düğün tarihiniz için ideal zaman Kasım ayının son haftası ve Ekim ayının ikinci haftası dışında herhangi bir Cuma akşamı veya hafta sonu öğleden sonrası olacaktır. Mumlar, çiçekler loş aydınlatma ve ağaç aksesuar ve sekorasyon öğeleri düğün mekanınızın vazgeçilmezidir.
Düğün Balayı: Lüks bir okyanus gemisi seyahati veya dağ evi romantizmi balayınız eşsiz kılacaktır.
Bir eş olarak Boğa: Bir boğanın ilk ve temel olarak kendini güvende hissetmeye ihtiyacı vardır. Sevgi ve sadakat konusunda güvende hissederse harika bir eş olur. Evliliğin mali konusunu güvenle onun ellerine teslim etmelisiniz inanın rakamlar onun en becerikli olduğu konudur.
Boğa burcu birlikteliklerde Başak ve oğlak burcu olanlarla diğer burçlara göre daha uyumludur.


ikizler burcu düğün nasıl
İkizler (21 Mayıs – 20 Haziran)

Kişilik: İkizler duygusal anlamda çift kişiliklidirler ve bitmeyen bir  enerjiye sahiptirler. Bilgili, hızlı ve esprili dirler. Bu özellikleri nedeniyle popülerdirler ve tam bir parti insanıdırlar.
Burcunuzun stili: Stil konusunda tanımlanamaz ve kategorize edilemezdirler. Bir ​​gün Lady Gaga tarzındayken bir sonraki gün klasik ev kadını modelinde olabilirler. Moda ve tarz seçimleri  genellikle ruh hallerine bağlıdır. Genel olarak heyecen verici ve eğlencelidirler.
İkizler Burcu Gelinlik: Gelinlik alışverişinizi kendinizi iyi hissettiğiniz bir günde yapmaya özen gösterin.  Hafif kabarık bir etek veya  diz boyu gelinlik İkizler için idealdir. Harika buklelerden oluşmuş topuzlar veya dalgalı açık saç modeli ve gardenya gelin çiçeği ve topuz süslemesi ile muhteşem olacaksınız.
Burcunuzun stil ikonu: Marilyn Monroe
Elbise: Rahat, modern kesimli bir elbise  ya da gök mavisi pantolon takım.
Mücevher: Deniz mavisi ve mavi tonları mücevherler,  platin veya gümüş takılar.
ikizler burcu uyum
Düğün Tarihi: İkizler burcu evlilik insanıdır. Doğru zaman tamamen sizin doğru olduğunu hissettiğiniz zamandır. Güneşli bir Çarşamba günü sizin ideal gününüz olacaktır.
Düğün: Parti havasında bir düğün ikizler için gereklidir. İkizler için zaman ve mekandan daha önemli olan şey müzik, dans, egzotik kokteyller ve sohbet etmekten hoşlandığı tüm dostlarıyla bir arada olmaktır. İşte o zaman gerçekten eğlenecektir ve bu onun için harika bir düğün günü olacaktır.
Balayı: İkizler burcu tatilinde eğlenmek, aktivite, güzel yemekler, müzik ve sonra dinlenmek ister. Beş yıldızlı bir tatil köyü onun balayı anlayışına tam anlamıyla hizmet edecektir.
Düğün hediyesi: Popüler bir gece eğlence mekanı açılış davetiyesi, hi-fi müzik sistemi , son model video kamera veya bir bilardo masası ikizlerin bayılacağı bir hediye olacaktır.
Bir eş olarak İkizler: Muhtemelen tüm burçların en karmaşığıdır ikizler burcu gelin adayları. Her yerde her an her şey olabilirler. Onunla birlikteyken tüm önemli insanlarla karşılaşabilir ve tanışabilirsiniz. O doğal bir lider, planlayıcı ve organizatördür. Kalabalık arasında dans eden bir kelebek gibidir. Harika bir arkadaştır ve size harika zamanlar, mekanlar ve tecrübeler yaşatacaktır. Onu zaptedemez, sıkıştıramaz ve baskı kuramazsınız. İkizler burcu gelini,Özgür kaldığı sürece evine ve size sadakat ve sevgiyle bağlı olacaktır, aksi takdirde tıpkı bir kelebek gibi nazikçe uçup gidecektir.
İkizler burcu yay burcu ile çok iyi anlaşır


yengeç burcu uyumlu olduğu burçlar

Yengeç (21 Haziran – 22 Temmuz)

Kişilik: Yengeç çelişkili duyguları bir arada yaşayabilir. Yalnız kaldığında inatçı ve bağımsız iken duygusal bir destek bulduğunda arkadaşlarına ve ailesine bağlılık tutumunu sergiler. Yengeç burcunda doğanlar çok iyi arkadaş olurlar. Anne yengeçler çok şefkatli ve sevecendirler.
Burcunuzun stili: Yengecin kıyafet seçimi de duygusal gel- gitlerini yansıtır. Sabit ve klasik bir stili yoktur. Bir  tişört , spor ayakkabı ve etek ile baloya gidilecek bir tarz yaratabilmeyi başarır. İnsanlara “benim için ne düşündüğünüzü önemsemiyorum” mesajı ileten kıyafet seçimlerinin altında aslında derinlerde övgü bekleyen bir kişiliği vardır.
Yengeç burcunun gelinliği: Bir yanınız yalın ve dalgalanan bir plaj elbisesini, diğer yanınız klasik kesimli bir gelinliği arzuluyor. İkisi arasında şaşırtıcı bir orta yol bulacaksınız.  Kusursuz, cesur ve klasik sihre sahip bir gelinlikle evleneceksiniz. Aşırı süslerden kaçının, saten ve organze kumaşı tercih edin.
Burcunuzun stil ikonu: Khloe Kardashian

yengeç burcu ve evlilik
Elbise: Boncuklu, uzun  kollu, gece mavisi bir elbise stilinizi tam anlamıyla yansıtacaktır.
Mücevher: Antika bir opal taş belki de büyük büyükannenizden kalma eski değerli taşlardan kolye tarzınıza en uygun seçim olacaktır.
Düğün Tarihi: 21 Kasım – 24 Aralık düğününüz için en ideal tarihler. Ekim ayından sakının. Ocak ayıda uygun bir ay özellikle Pazartesi günlerini tercih edin.
Düğün: Yengeç geleneksel bir düğün yapmayı arzular. Yüksek tavanlı, şık ve kaliteli bir mekan veya güzel bir bahçe yengeçler için ideal bir düğün mekanı olacaktır.
Balayı: Yunanistan’da pembe bir villada ve kalp şeklindeki yataklarda uyanmak yengeci mutlu edecektir. Sıcak ve egzotik bir iklim, uzun bir kumsal, havuz ve deniz, konforlu konaklama ve restoranlar tam anlamıyla onun ruhuna hitap edecektir.
Düğün hediyesi: Yumuşak beyaz çarşafları, ince işlemeli masa örtülerini, gümüş çatal, bıçakları, kristal kadehleri  ve bu tarz güzel romantik eşyaları çok sever.
Bir eş olarak yengeç: Yengeç kendine ait dengeli bir yaşam kuracaktır ve size güvenirse bunu sizinle paylaşmakta tereddüt etmeyecektir. Sadece sözlere ve vaatlere inanmayacaktır. Sizin tarafınızdan kucaklandığını, kabullenildiğini ve sevildiğini hissetmek ister. Eşinde manevi, ahlaki ve cinsel uyum arar.
Evlilikte boğa ve yengeç burçları oldukça uyumludurlar. Yengeç burcu evlilik hayatında en çok boğa, oğlak, akrep ve balık burçları ile uyumludur.


Aslan burcu, aşk ve evlilik

aslan burcu uyum

Aslan burcu (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Kişilik: Manyetik bir kişiliğiniz var. Bir Aslan olarak, yalnız olmaktan nefret edersiniz. Sahnede olmalısınız ve etrafınızda hayranlarınız olmalı. Kendine güvenen ve iddialı bir kişiliksiniz. Eleştirilere duyarlısınız, küçük bir eleştiriyi kolayca hakaret olarak algılayabilir ve affetmezsiniz. Kendinizle ilgili farkındalığınızı geliştirmezseniz egonuz aslan boyutuna ulaşır ve zarar görebilirsiniz, dikkatli olun.
Burcunuzun stili: Aslan ormanın kralıdır, siz de bulunduğunuz ortamlarda tıpkı ormandaki aslanın etkisi ve gücünü yaratırsınız; bir kraliçe… Kıyafet seçimleriniz akıllı ve ince zevkinizi yansıtırlar. Siyah pantolon,  oxford ayakkabılar, kaşmir kazak veya yelekler günlük tercihlerinizdir.
Aslan burcunun gelinliği: Siz gecenin yıldızısınız. Saten, şifon ipek, organze kumaşlar ve dantel detaylar gelinlik seçiminizde göze çarpar. Pürüzsüz, zarif çizgiler, kristal broş gibi dramatik ayrıntılar vazgeçilmezinizdir. Bir tanrıça etkisi yaratacak şekilde her türlü kumaş, stil ve aksesuarı kombine edeceksiniz.
arslan ve evlilik

Burcun stil ikonu: Halle Berry
Elbise: Gürültülü, şaşırtıcı ve tamamen skandal yaratacak elbiseleri seviyorsunuz.
Mücevher/Takı: Sarı büyük elmas.
Düğün Tarihi: Kasımın üçüncü haftası veya Aralığın ilk haftası ve Ocak ayı evlenmek için harika zamanlar. Bu tarih aralıklarındaki Pazar günleri şanslı günleriniz.
Düğün Balayı: Bayan Aslanlar sadece inanılmaz derecede romantik değildir, ayrıca çılgınca cömerttir. Romantizmin her türlü ifadesi onu mutlu edecektir; Egzotik bir mekan, mumlar, keman eşliğinde müzik, harika bir kumsal, günbatımları ve fısıldanan sevgi sözcükleri.
Düğün hediyesi: Tibet işi bir el oyması altın Budda heykeli. El yapımı sanatçı işi boncuklu broş, kolye ve bileklikler.
Bir eş olarak Aslan burcu: Hiç öfkeli kafesinde aşağı yukarı dolaşan bir dişi aslan gördünüz mü? Aslan kadınının öfkesinden sakınmak için önceden internetten veya televizyon kanallarından bir göz atın. Size tavsiyemiz hiç bir şekilde Bayan Aslana sınırlar koymayın. Onu serbest bırakan, ancak etrafında dolaşan cesaretli bir adam onu etkileyecektir. Aslan kadını ne yaparsa yapsın başarılı olacaktır. Evlilik, aşk, iş, arkadaşlık aslan kadını ister ve alır. Önündeki engel yalnızca kendisidir.
Aslan burcu kadınları, ikizler başta olmak üzere, terazi ve kova burçları ile çok iyi anlaşırlar ve uyumludurlar.Başak (23 Ağustos – 22 Eylül)

Kişilik: Başak burcu kadınları, detaylara dikkat eden, seçici bir göze sahip ve güvenirlik timsalidirler. Arkadaşlara, aileye, akrabalara kısacası bağlı olduğu her topluluğa derin bir aidiyet duyarlar. Evleri az, öz ve özenle seçilmiş eşyalardan oluşur, her zaman derli toplu ve düzenlidirler. Özenle inşa ettiği düzenini kimsenin bozmasına izin vermezler. Sakin ve telaşsızdırlar.
Burcunuzun stili: Krem ve gül tonları, pastel maviler, grinin her tonu size yakışır. Kıyafetleri az, öz ve şık seçilmiştir. Modayı değil içgüdülerini izlerler.
Burcunuzun Gelinliği: Gelinlik seçimi İspanyol tarzı veya viktorya stili olabilir. Fildişi kumaşlar,  dantel ya da kurdeleli detaylar, pastel pembe veya pastel mavi renkler idealdir. Straplez veya üst kısmı vücudu saran modeller, saç modelinde romantik tasarımlı aksesuarlar size çok yakışacaktır.
Burcunuzun stil ikonu: Stella McCartney
Elbise: Krem ve doğal tonlar, doğal kumaşlar, yumuşak ve kadınsı kesimler tam size göre.

başak burcu aşk
Mücevher/TAKI: Akik veya mercan. Basit ve çok kişisel tasarımlar tarzınıza çok uygundur.
Düğün Tarihi: Ekim ayının üç ve dördüncü haftası, Kasım ve Aralık ayının son haftası, Ocağın ikinci ve üçüncü haftası bir Çarşamba veya Cuma gecesi düğün geceniz olmak için ideal.
Düğün: Aslında, hiçbir şey bir Başak için yeterince kusursuz değildir. Basit az ve öz anlayışını içeren bir düğünde daha az hata veya memnuniyetsizlik olacağı için başağın tercihi de bu yönde olacaktır. Sade, basit ve şık.
Düğün Balayı: Başak hayatı ile ilgili kararları yıllar ve yıllar öncesinden vermiş olacağından telaş etmeye hiç gerek yoktur. Bir başak burcu kadınının balayı ile ilgili bir fikri, hatta bir planı mutlaka vardır. Siz ona uyun yeter.
Düğün hediyesi: İster inanın ister inanmayın, Başak kadını bir çim biçme makinesine çok sevinecek bir kadındır. Veya güveç çanağı. Başak pratik, sade ve işlevsel hediyelerle ilgilenir.
Bir eş olarak Başak burcu: Başak kadını fanatik mükemmeliyetçidir. Zeka ve fikir kadınıdır. Tipik bir ev kadını asla değildir. Çorabınızdan gömleğinize size ait her tür detaya müdahale eder. Bağımsız, kararlı, yetenekli ve son derece kurnazdır. Kişisel gücü, yetkinliği, kararlılığı, sarsılmazlığı sizi çekimi altına alacaktır. İzleyin, şaşıracaksınız.
Başak burcu olanlar Boğa ve Oğlak burcu olanlarla daha güzel bir uyum yakalarlar.


terazi burcu ve uyum

Terazi (23 Eylül – 22 Ekim)

Kişilik: Astrolojide Teraziyi tanımlayan kelime “Büyücü”dür. “Doğru” olanın sadık savunucusudur. Kültürlü ve rahat bir insandır. Zeki ve etkili bir iletişimcidir. Doğğru sözler her an dilinin ucundadır. Ve her ortamda ortama ve yaşananlara dair söyleyecek anlamlı bir cümlesi bulunur. Büyük sanatçılara has estetk anlayış ve olana bitene dair berrak bir kavrayış ve muhakeme yeteneğine sahiptir.
Burcunuzun stili: Giydiğiniz herşey dramatik ve güzel olmalıdır. Canlı mücevher tonları, çiçekli nakış işlemeler, yumuşak ve akan kumaşlar tercihinizdir. Terazi kadınları geniş bir kolye, eşarp ve el yapımı takı koleksiyonuna sahiptirler.
Burcunuzun gelinliği: Çiçek desenli detayları ve küçük mücevherli işlemeleri severler.
Burcunuzun stil ikonu: Kate Winslet
Elbise: Son moda zarif tasarımları izlemeyi ve onlara sahip olmayı sever.

terazi burcu evlilik
Mücevher/Takı: Pahalı, zarif parçaları sever örneğin safir.
Düğün Tarihi: Ekimin ilk haftası, Kasımın son haftası, Aralığın ikinci haftası veya Ocak ayının son iki haftası ideal düğün tarihinizdir. Özellikle  bir Cuma günü öğleden sonrası.
Düğün: Düğün kutlamanızı iki kelime özetleyecektir: şık ve zarif. Küçük, gösterişsiz, az sayıda davetli ile seçkin bir düğün anlayışı Terazi için çok uygun olacaktır.
Balayı: İtalyan evleri tarzında bir evde, bir butik otelde  güzel ve lezzetli ikramlarla organize edilmiş bir balayı kutlamasına bayılacaktır.
Düğün hediyesi: Kendisi için özel olarak seçilmemiş hediyeleri ne kadar pahalı olursa olsun sevmez. Eğer gerçektem onun için seçilmiş özel bir şey alamıyorsanız, güzel çiçekler ve samimi bir kart ile onu mutlu edebilirsiniz.
Bir eş olarak Terazi: Terazinin dikkatini çekebilirsiniz ama onu keşfetmek ve güvenini kazanmak için çaba göstermeli, ilişkinize emek vermelisiniz. Bir terazi için ya heptir ya hiç. Sizinle oyun oynamaz, kendisi ile oynamanıza izin vermez. Bir kere karar verdiyse sadakat, sevgi ve aşkla bir ömür boyu sizinle ve size ait olacaktır. Evliliği ve çocukları için her türlü fedakarlığı yapacaktır.
Uzun ve uyumlu bir beraberli için Terazi burcuna en uygun burçlar, Başak, Oğlak ve Boğa burçlarıdır.


akrep burcu ve uyumluluk

Akrep (23 Ekim – 21 Kasım)

Kişilik: Hedeflerinize odaklanan ve onlara ulaşana kadar yılmak bilmeyen tutkulu bir kişisiniz. Hedeflerinizi belirlerken çok dikkatli ve seçicisiniz. Bir kere karar verdiğiniz an sizi yolunuzdan döndürmek mümkün değil. Şartlar lehinize olmasa da, önünüze engeller çıksa da, kimi zaman sabırla bekleyerek kimi zaman ustaca manevralarla engelleri aşmayı başarıyorsunuz. “Bırakma” ve “vazgeçmek” sizin için söz konusu değil. Dostça rekabetten hoşlanıyorsunuz.
Burcunuzun Stili: Yoğun ve keskin. Cesaret ve özgüveni yansıtan hayvan desenleri, neon renkler, büyük çember küpeler ve uzun iddialı saçları seviyorsunuz. En çok kullandığınız renkler kırmızı ve siyah.

akrep burcu evlilik

Burcunuzun gelinliği: Akrep burcu, cesur, seksi tarzını mütevazi modellere serpiştirmeyi sever. Derin bir “V” yaka veya yırtmaç, korseli veya vücudu saran modeller Akrep için yaratılmıştır.
Burcunuzun stil ikonu: Grace Kelly
Elbise: Yumuşak, ışıltılı, şifon, neredeyse transparan cins kumaşlar ve siyah renk.
Mücevher: Yakut ve elmas.
Düğün tarihi: Kasımın son iki haftası ve Aralığın ilk haftası akşam düğünleri sizin için idealdir.
Balayı: Akrep egzotik ve lüks seçimler yapar. İhtişamlı yataklar ve saten çarşaflar, romantik akşam yemekleri tam ona göredir.
Düğün hediyesi: İç çamaşırı, spa ve masaj, mumlar, güzel kokular ve mücevher akrep kadınını sevindirir.
Eş olarak Akrep: Kolay bir eş değildirler. Kırılmaktan, kızdırılmaktan hele küçümsenmekten hiç hoşlanmazlar  ve kendilerine zarar vermek pahasına intikam alırlar. Bunun yanı sıra size kendinizi biricik ve eşsiz hissettirmeyi iyi bilirler. Sadık ve tutkuludurlar. Seyahat, macera, yeni fırsatlar, bitmeyen bir enerji ile evliliği eşsiz kılarlar. Bir akrep kadınını unutmak imkansızdır.
Balık ve yengeç burçları, evlilik ve uyum denildiğinde akrep burcu ile en uyumlu burçlar olarak bir adım öne çıkıyor.yay burcu ve uyum

Yay Burcu(22 Kasım – 21 Aralık)

Kişilik: Yay burcu “gezgin” burçtur. Hayatın anlamını bulmak için sonsuz bir yolculuğa çıkmaya hazırdır. Çoğu zaman çıkarda. Maceraperesttir. Gerçeğin peşinde diyar diyar dolaşır. Özgürlüğünü her şeyin üzerinde tutar. Heyecanlı ve göçebe yaşamından dolayı anlatacak hikayeleri hiç bitmez, bulunduğu ortamın yıldızı olur.
Burcunuzun stili: Özgür bir ruh olduğu için kıyafet seçimi de rahat ve makul şıklık anlayışıyla şekillenir. Rahat bir kot pantolon,  uyumlu tonlarda bir hırka ve tişört.
Burcunuzun gelinliği: Rahat plaj elbisesi tarzı bir gelinlikle çok rahat edersiniz. Yunan tanrıçalarının giydiği tarz gelinlik sizin için idealdir. Saçlarınız açık ve pırıl pırıl omuzlarınızda belki aksesuar olarak bir broş veya saçınızda çiçek olabilir.
Burcunuzun stil ikonu: Miley Cyrus
Elbise: Kot ve tişört.

yay burcu ve evlilik

Mücevher: Küçük belli belirsiz takı ve aksesuarları seversiniz. Doğal taş ve uçuk pastel tonlarda renkli taşlar tercihiniz.
Düğün Tarihi: Aralığın ilk haftası en şanslı haftanız veya Kasım veya Ocak aylarında ama mutlaka bir Perşembe ve öğleden sonrası ideal düğün gününüz.
Düğün: Yay burcu tören ve seramonileri sevmez. Büyük bir parti havasında geçecek düğün kutlaması onun için yeterlidir.
Düğün hediyesi: Sevgi ile verilen her hediyeyi mutlulukla kabul eder. Hayvanlarla ilgili veya sportif aksesuarları çok sever.
Bir eş olarak Yay: Yay burcu insanı dürüst, sıcak, hevesli, zeki, şanslı bilge ve her zaman yardımseverdir. Yay burçları tüm bu özellikleri nedeniyle nadiren yalnız kalırlar. Bir yay burcu ile evliliğiniz kolay olmayacaktır ama eğer onunla yaşamayı başarırsanız daha güçlü ve daha derin yanlarını sizinle paylaşacaktır. Zamanla daha olgun olmayı ve sorumlulukları paylaşmayı  öğrenecektir. Onunla yeni fırsatlar, değişik işler, farklı ülkeler, yeni ve değişik insanlar ve bol seyahat etmek sizi de zenginleştirecektir.
Yay burcu kadını Terazi ve Kova burcu erkekleri ile daha uyumludur.

0552 420 55 35


Dugundavet.com
Copyright 2024 © Dugundavet.com
mail at
İçeriğe dön