İçeriğe git
Damat ve annesi için şarkı önerileri
Dugundavet.com
Yayınlanan tarafından dugundavet içinde Müzik · 6 Haziran 2021
Düğün müziklerinizi planlarken, gelinin babası, damadın da annesi ile edeceği dans için şarkı seçmeyi unutmayın. Yıllardır mürüvvetinizi bekleyen ebeveynlerinizi şaşırtıp, biraz duygusal bir atmosfer yaratabilirsiniz.
Anne ve babalarınızın da düğün hazırlıkları sırasında en az sizin kadar heyecanlı olduklarından emin olabilirsiniz. Düğünlerin birer kutlama olduğunu düşünürsek, birlikte dans ederek bu mutluluğu taçlandırmaktan daha güzel ne olabilir.

Damat ve annenin dansı
Anneler için oğullarının evleniyor olması, mutluluk verici olsada, duygusal olmaktan kendilerini alamazlar. Damat yani oğul içinde anne özeldir. Nede olsa hayatında tanıştığı ilk kadındır annesi. Bu muhteşem ikilinin dans için seçeceği şarkının müziği kadar sözleride önemlidir. Bir hikayeyi anlatmalı, bir mesaj vermeli. Şarkı seçiminizi yaparken bunu göz ardı etmeyin.

Ne zaman dans edilmeli?
Gelin ve damadın ilk dansından sonraki zaman diliminde veya hemen sonrası, anne ve oğul dansı için uygun zaman olacaktır. Dans pistinde fazla kalabalık olmasını istemezseniz, ilk dans müziğinden hemen sonra annenizi dansa kaldırabilirsiniz. Annenizin mutluluktan gözlerinin dolmasını normal karşılayın

Dans müziği önerileri
Anne ve damat için şarkı önerilerimize gelince. Düğünde dans etme fikrinizi anneniz ile paylaşın ve görüşünü alın. Sevdiği şarkıları sorun. Bu şarkıların dans için uygun olup olmadığını tartışın, hatta prova yapın. Eğer bir şarkı alternatifi bulamadıysanız, işte sizin için seçtiğimiz damat ve anne dans müziği önerilerimiz..

“Have I Told You Lately” - Rod Stewart
“Just the Way You Are” - Billy Joel
“She’s Got a Way” - Billy Joel
“Thank You For Loving Me” - Bon Jovi
“Love Of My Life” - Carly Simon
"Wonderful Tonight” - Eric Clapton
“Stand By Me” - Ben E. King
“Unforgettable” - Nat King Cole
“Summer Wind” - Frank Sinatra
“You’ve Got a Friend” - James Taylor

0552 420 55 35


Dugundavet.com
Copyright 2021 © Dugundavet.com
mail at
İçeriğe dön