İçeriğe git
Dijital çağda düğün müzikleri
Dugundavet.com
Yayınlanan tarafından dugundavet içinde Müzik · 21 Mayıs 2021
Eskiye oranla zengin müzik içeriklerine ulaşmak, dinlemek ve kaydetmek çok kolay. İçinde bulunduğumuz dijital çağın avatajlarını kullanarak, düğün müzik listenizi oluşturabilir, üstelik bu listenizi arkadaşlarınızla paylaşıma açarak, katkı yapmalarını sağlayabilirsiniz.
Spotify, milyonlarca şarkıyı içinde barındıran bir uygulama. Bu uygulamayı ücretli yada ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Müzikleri online yada offline olarak dinlemek, kendi müzik listenizi oluşturmak, beğendiğiniz sanatçıları takip etmek gibi bir çok avantajı bulunmakta.
Spotify uygulamasını ister Pc'de, isterseniz cep telefonunuza indirerek kullanabilirsiniz. Düğün öncesi sevdiğiniz müzikleri ayrı ayrı klasörlerde arşivleyerek, ekleme, çıkarma yapabilirsiniz. Üstelik bu müzik listelerinizi nişanlınızla ortak kullanmanız da mümkün. Böylece bir araya gelmeden de zamanınızı efektif kullanabilirsiniz. Oluşturacağınız müzik listelerinde bulunan şarkılarınızın sıralamasını da değiştirebiliyorsunuz. Bu sayede şarkılarınızı temposuna yada tarzına göre sıralamanız mümkün.
Yerli ve yabancı bir çok müziği bünyesinde bulunduran spotify müzik listeleri her zaman güncel. Türkiye'de ve Dünya'da yeni çıkan albümleri, bu uygulama içinde kolayca bulmak mümkün. Dinlediğiniz müzik türlerine göre tarzınızı tahmin edip, önerilerde de bulunuyor.
Düğün organizasyonunuz için bir düğün dj'i ile anlaştıysanız, spotify müzik listenizi kendisiyle paylaşabilirsiniz. Böylece sizin isteklerinizi ve tarzınızı kolayca anlamasını sağlayabilirsiniz.

Spotify ücretli mi?
Spotify uygulamasını ücretli (reklamsız) ve ücretsiz (reklamlı) olarak kullanabiliyorsunuz. Dövize endeksli kullanım ücreti, aylık olarak kredi kartınızdan alınmakta. Bireysel, öğrenci, aile ve 2 kişi kulanımlı olarak gruplara ayrılmış, üyelik alternatifleri bulunmakta.


0552 420 55 35


Dugundavet.com
Copyright 2021 © Dugundavet.com
mail at
İçeriğe dön