Drone ile havadan düğün çekimi

İçeriğe git

Drone ile havadan düğün çekimi

Dugundavet.com
Yayınlanan tarafından dugundavet içinde Düğün fotoğrafçısı · Çarşamba 23 Haz 2021

Drone kiralama

Her yıl yeni modelleri çıkan dronların gelişimi ve kullanım alanları, yenilikçi çiftler tarafından düğün ve evlilik teklifi organizasyonlarına taşınıyor. Düğün çekimlerine farklı bir bakış açısı getiren drone kiralama hizmeti, düğün sektöründe hizmet veren bir çok fotoğraf ve video servisi tarafından verilmekte.
Klasik studyo ve tripot ile çekilen düğün fotoğraflarından sıkıldıysanız, teknolojinin sunduğu tüm olanaklardan faydalanın. Drone ile havadan yapılan düğün çekimleri sayesinde, sadece gelin damadı değil, düğün mekanı ve çevresini de tek bir kareye sığdırmanız mümkün.drone ile düğün çekimi

Drone kiralama ücretleri

Drone kiralama ücretleri saatlik olarak belirlensede, paket olarak sunulan kiralama hizmetleri de bulunmakta. Yani düğün çekimleriniz için anlaştığınız düğün fotoğrafçınız size, evden çıkış, düğün dış çekimleri, albüm ve havadan drone çekimlerini içeren bir paket sunabilir. Bünyesinde drone bulunmayan bir düğün fotoğrafçısı ile çalışıyorsanız, dışarıdan drone kiralama hizmeti de alabilirsiniz.
Dronların kiralama fiyatlarında rastlayabileceğiniz fiyat değişikliklerinin sebebi, ürün kalitesi ( kamera, lens ) ile doğru orantılı. Düşük, orta ve iyi kalite olarak sınıflandırabileceğimiz dronların, bu sıralamaya göre kiralama ücretleri ise saat başına 750-TL civarından başlamakta. Çekim sonrasında düğün klibi olarak olarak dijital ortamda sizin için hazırlanan klip çalışması bu fiyata dahil. Düğün bütçenizde drone kiralama için bir ücret ayırmadıysanız, bu hizmeti bir sürpriz olarak düşünmeyin. Düğün gününüz için bir lüks değil ihtiyaç olan bu hizmet için şartlarınızı zorlayabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gerekenler
Drone ile havadan yapılan çekimler, yerden bir kullanıcı tarafından kontrol ediliyor.  Tecrübeli operatörler tarafından yapılması gereken havadan çekimlerin sonuçları, acemi ellerde hayal kırıklığı yaratabilir.
2 km'ye kadar yükselebilen dronlar olsa da, yasal olarak 120 metreye kadar yükselmesine izin veriliyor. Daha fazla yüksekten çekim yapmak için özel izin almak gerekli. Ayrıca yarım kilodan ağır olan dronlar için kullanım ehliyeti yasal olarak gerekli zorunluluk.
Drone kiralama hizmetini aldığınızda, hangi marka ve modeli kiraladığınızı not edin. Dron üzerinde nasıl bir kamera ve lens olduğunu sorun ve not edin. Organizasyon günü not ettiğiniz bilgilerle, kiraladığınız dron üzerindeki bilgileri karşılaştırın.  


0552 420 55 35


Dugundavet.com
Copyright 2024 © Dugundavet.com
mail at
İçeriğe dön