İçeriğe git
Düğün masa numarası önerileri
Dugundavet.com
Published by dugundavet içinde Düğün dekorasyon · 5 Haziran 2021
Düğün dekorasyonunda tüm ayrıntılar önemlidir ve bir bütünü tamamlamalıdır. Düğün masa numaraları da işlevselliğinin yanında görselliği, estetik ve uyumuyla dekorasyonunuzun ince detaylarından biri olmalı. Düğün masalarınızı isimlendirerek gruplandırmayı düşünmüyorsanız, sizin için harika masa numarası önerilerimiz olacak.

masa numarası çeşitleri

Kalabalık düğünlerde, masalara yerleşme sırasında kargaşayı önlemenin en kolay yolu masa numaraları ile yönlendirmedir. Konukların daha önceden oturma düzeni hakkında bilgilendirilmeleri gerekir. Masa numaralarını bilen misafirler, hostes yada servis elemanlarının yönlendirmeleri ile oturacakları masaları kolaylıkla bulabilirler. masa numaralarının belirli bir mesafeden görünürlüğünü kontrol etmelisiniz, dekorasyon içinde kaybolmasına izin vermeyin.

masa numarası modelleri

Özellikle temalı düğünlerde, masa numaralarının genel dekorasyonla bir bütün olmasına dikkat edilmeli, renk uyumu göz ardı edilmemelidir. Kır düğünleri için genelde ahşap modeller tercih edilirken, vintage temalı düğünlerde şık resim çerçeveleri sevimli durmaktalar.

0552 420 55 35


Dugundavet.com
Copyright 2021 © Dugundavet.com
mail at
İçeriğe dön