Düğün pozları

İçeriğe git

Düğün pozları

Dugundavet.com
Yayınlanan tarafından dugundavet içinde Düğün fotoğrafçısı · 27 Mayıs 2021
Stüdyolarda manzara resimleri önünde verilen gelin damat pozları, anne ve babalarımızın döneminde kaldı, bu klasik duruşlar zorunlu olmadıkça düğün çiftleri tarafından fazla tercih edilmiyor.
Düğünler sevdiklerimizle biraraya geldiğimiz kutlamalardır. Yıllar sonra bile baktığımızda gülümseyerek anacağımız düğün fotoğrafları elde etmek zor değil, yeterki yeni fikirlere açık olalım.
Şimdi artık 2-3 saatinizi ayırarak yapabileceğiniz, yüzlerce kareden oluşan hızlı dış mekan çekimleri olduğu gibi, düğün hazırlıklarının başladığı sabahtan, akşam, düğün eğlencesine kadar süren binlerce fotoğraf karesinden oluşan düğün hikayesi çekimi de yaptırmak mümkün.
Stüdyo ve sunulan dış mekan alternatifleri bize yetmiyor derseniz, mevsimine göre gidilebilecek ülke alternatifleri de tercih edilmekte. Üstelik önceden alabileceğiniz randevu ile nikahınızı da bu ülke de yaparak bir taşla iki kuş vurmanız mümkün. Unutmayın Sofya'ya gitmek, Ankara'ya gitmekten kolay.
Peki, bu kadar önem arzeden düğün pozlarını nasıl vereceğiz? Nasıl bir düğün fotoğraf teması oluşturmalı? En çok tercih edilen gelin damat pozları hangileri? Fotoğraf çekimlerinde en çok kullanılan objeler nelerdir? En doğal düğün pozları ve daha fazlası...
İnceleyelim;

Şimdi zıpla...
Poz vermek out, doğal fotoğraflar in !

gelin damat pozları

Sevdiğiniz bir filmin kahramanları olun;
Sevdikleriniz ile düğün öncesi hazırlayacağınız kostümler, farklı ve ilginç düğün fotoğrafları için komik ve unutulmaz olacaktır.

gelin damat pozları


Objeler; balon, çiçek, ayakkabı, çerçeve ...

gelin damat pozları

Aşağı bakın, yukarı bakın...
Düğününüzde aile ve arkadaşlarla çekilen fotoğraflarda da kalıpların dışına çıkın. Yan yana dizilmiş düğün fotoğrafları yerine , çok daha eğlenceli fotoğraflar elde etmek mümkün.

gelin damat pozları,

Klasik arabalar ile  mükemmel düğün fotoğrafları yakalamanız mümkün...
Düğün için bir klasik otomobili kiralayabilir, bunu hem düğün arabası olarak kullanın, hemde geçmişi hatırlatan mükemmel düğün fotoğrafları için düğün fotoğrafçınıza poz verin.

gelin damat pozları,

Işık oyunlarını iyi kullanan düğün fotoğrafçınız varsa, çıkacak sonuçlara şaşıracaksınız.

gelin damat pozları,

Selfisiz olmaz...
Bütün düğün fotoğraflarınızı fotoğrafçınız çekecek değil ya.

gelin damat pozları,

perspektif ...

gelin damat pozları,

Dj'i kenara itin...
Düğün günü müziklerinizi yapan Dj'inizden kumandayı devralın.Düğün fotoğraflarınız için herzaman bulamayacağınız mükemmel kareler için poz verin.Dostlarınızı unutmayın...
Kedi, köpek,at ... Düğün fotoğraflarınızda dostlarınıza da yanınıza alarak, mutluluğunuzu onlarla paylaşın.Onlarla çektireceğiniz ilginç düğün fotoğraflarını instagram da paylaşmayı unutmayın...

gelin damat pozları,

Özel ve doğal anları yakalamak, profesyonel düğün fotoğrafçınızın marifetlerini gösterebileceği zamanlardan...
Düğün öncesi save the date çekimleri veya gelin-damat dış çekimlerinde orjinal fotoğraflar yakalamak düğün fotoğrafçınızın vizyon ve vizörüne kalmış.Adını kumlara yazdım yarim...
Siyah beyaz fotoğrafların modası hiç bir zaman geçmez. Düğün fotoğrafçınızla konuşarak, kendisini bu yönde teşvik edebilirsiniz.Renkli düğün fotoğraflarının yanında siyah-beyaz düğün fotoğraflarınızın da bulunması, düğün albümünüzü farklı kılacaktır.

gelin damat pozları,


0552 420 55 35


Dugundavet.com
Copyright 2023 © Dugundavet.com
mail at
İçeriğe dön