Evde evlilik teklifi

İçeriğe git

Evde evlilik teklifi

Dugundavet.com
Yayınlanan tarafından dugundavet içinde Evlilik teklifi · Salı 15 Haz 2021
Tags: evlilikteklifi
Sadelikten yana, gösteriş sevmeyen çiftler için evde evlilik teklifi planlamak iyi bir fikir olabilir. Bu planınızı nasıl uygulamanız gerektiğini, zamanlama, ortam ve teklif önerilerimizi görüşlerinize sunuyoruz. İlham almanız dileğiyle.

evlilik teklifi
Ortam
Evde evlilik teklifi fikri, her ne kadar mütevazi olursa olsun, ortamın yani evinizin derli toplu, temiz olmasına özen gösterin. Zaten temiz ve derli toplu bir eviniz varsa, bunu çiçekler, müzik ve atmosfere uygun ışık tonu (mumlar) ile taçlandırabilirsiniz.

Hediye alın
Evlilik teklifi sırasında en güzel hediye elbette yüzük olabilir. Fakat teklif öncesinde, onun varsa gerginliğini almak, şımartmak, güldürmek için bir hediye alabilirsiniz. Bu en sevdiği çiçek, çikolata, kitap hatta bir kedi yavrusu (sahiplenilmiş) bile olabilir.

Doğru zamanı bekleyin
Doğaçlama bir evlilik teklifi, ev için uygun olsada, sorunuzu sormadan önce partnerinizin ruh halini gözlemleyin. Üzgün, sinirli, gergin olduğu bir zaman dilimini hiç düşünmeyin. Bazı insanlar sabahları gergin olabilirler, bazıları ise açken kendilerini kaybedebiliyor. Ayrıca işten yorgun gelen birinin biraz dinlenmesini, yorgunluğunu atmasını beklemelisiniz.

Müzik
Doğru bir müzik tercihi ile evdeki atmosferi bambaşka bir havaya sokabilirsiniz. Sizin ve müstakbel eş adayınızın sevdiği müziklerin bir liste halinde arka planda çalmasını sağlayabilirsiniz. Bunu bilgisayarınızdan yada cep telefonunuzdan yapabilirsiniz. Spotify uygulamasını kullanarak milyonlarca müziğe ulaşabilirsiniz.

Yeme içme
Evde evlilik  teklifinizi ne zaman yapacağınıza bağlı olarak, ne yemek yiyeceğinizi, ne içeceğinizi planlayın. Elbette en çok sevdiklerinizden oluşan bir menü iyidir. Eğer evlilik teklifinizi sabah kahvaltısında yapmayı planlıyorsanız, mutfak alış veriş listenizi önceden hazırlayarak, son dakika sürprizlerine izin vermeyin.

Kutlama
Evde yapılan bir evlilik teklifinin sonu mutlu sonla bittiyse, bunu sevdiklerinize duyurmanın ve kutlamanın tam zamanı. Dışarıda yapacağınız bir organizasyonla, evde başlayan bu hikayeyi, ailenize, arkadaşlarınıza duyurabilirsiniz.

evlilik teklifi

En iyi “evde evlilik teklifi” önerileri

* Dairenizin tüm ışıklarını kapatın ve evlilik yüzüğü etrafında konumlandırılmış mumlardan ve gül yapraklarından bir daire oluşturun.
* Evinizde bir noktadan diğerine bir kırmızı kadife kurdele yerleştirin. Yol boyunca ilişkiniz süresince paylaştığınız mükemmel anları hatırlatarak küçük notlar ve resimler takın. O, bunları takip ederek ilerlerken, elinizde evlilik yüzüğü ile son durakta bekleyin.
*    Yüzük takmayı seviyorsa yatarken taktığı yüzüğü çıkaracak ve konsola bırakacaktır. Siz de o uyuduktan sonra nişan yüzüğü ile  her gün taktığı yüzüğü değiştirin. Sabah her zamanki yüzüğünü takmak için uzandığında şok olacak, siz de bu fırsatı evlilik teklifiniz için kullanacaksınız.
*    Ona sonunda evlilik teklifiniz olan bir aşk notu yazın. En son okumakta olduğu kitabın içine veya bilgisayar ekranına bırakın.
Notu bulduğunda orada olacağınız şekilde ayarlama yapın ve nişan yüzüğü ile ona sürpriz yapın.
*    Sevgiliniz uyumakta iken parmağına yüzüğü takın şampanya ve çilek ile onu uyandırın.
İlk uyandığında, jestiniz ona sadece romantik gelebilir,  fakat parmağındaki evlilik yüzüğünü fark ettiği an  gerçek sürpriz ile karşılaşacaktır.
*Banyoyu sıcak su akıtarak buharlandırın. Banyo aynasına teklifinizi yazın ve çıkın. Daha sonra kendisinden banyoda unuttuğunuz bir şeyi getirmesini rica edebilirsiniz. Mesajınızı okuduğunda elinizde yüzüğünüz hazır olsun.

0552 420 55 35


Dugundavet.com
Copyright 2024 © Dugundavet.com
mail at
İçeriğe dön