Alyans

İçeriğe git

Alyans

Dugundavet.com
Yayınlanan tarafından dugundavet içinde Takı Mücevherat · Cumartesi 09 Ock 2021
Birlikteliği ve bağlılığı sembolize edecek bir alyans seçimi yapmak, gelin ve damat adayları için hiçde kolay değil.Altın veya gümüş klasik bir alyans almak bile bazen çiftler arasında fikir ayrılığına sebep olabiliyor. Alyansınızı parmağınıza takıp nasıl durduğuna bakmadan karar vermek zor olsa bile, kuyum alış verişine giderken, daha önce beğendiğiniz bir alyans modelinin fotoğrafı ile gitmek, size zaman kazandırabilir.
Klasik alyans modelleri dışında her yıl farklı trendler ön plana çıkmakta.İşçiliğin sanata dönüştüğü sektörde, klasik alyanslar hiç bir zaman modasını kaybetmesede, yeni alyans modellerine duyarsız kalmak mümkün değil.Üstelik klasik alyanslara küçük dokunuşlarla kazandırılan modern çizgiler çiftler tarafından rağbet görmekte.

Alyans hangi parmağa takılır?

Gelin ve damat adaylarının ilişki durumlarına göre, parmağa takılan yüzüklerde yer değiştirir. Yüzüklerin takılı olduğu el, ilişkinin hangi evrede olduğunun bilinmesi açısından önemli bir semboldür. Peki evlilik alyansı hangi parmağa takılır? En çok sorulan bu sorunun cevabı; kalbin olduğu taraf yani sol eldir.0552 420 55 35


Dugundavet.com
Copyright 2024 © Dugundavet.com
mail at
İçeriğe dön