İç giyim

İçeriğe git

İç giyim

Dugundavet.com
Yayınlanan tarafından dugundavet içinde Geline özel · Cuma 11 Haz 2021
İç çamaşırı gelinliği tamamlayan, modelini gösteren, hatta vücuttaki kusurları örten çok önemli bir unsurdur. Her gelin, bu özel gecede , sevdiğini etkilemek, beğenilmek ve kendini rahat hissetmek ister.
Seçeceğiniz iç çamaşırı gelinliğinize ve vucut tipinize uygun olmanın yanında sizi rahat ettirecek bir model olmalıdır. İç çamaşırını satenin göz alıcılığı, dantelin vazgeçilmezliğinin yanında, sağlığınız için pamuktan tercih etmelisiniz.

gelin iç çamaşırı

Dantelli külotlar özel gecelerin vazgeçilmezi. Jartiyerli bir seçim kimilerince rahattır, kimilerince değildir. Ya da dantelden vazgeçemiyorsanız bu gelinliğiniz için uygun olmayabilir. Çamaşırınızın modelinin gelinlikten belli olması hoş olmayacaktır. Ya da göğüslerinizi yeterince dik tutmayan, balensiz bir model sizi çekmeyecektir. Oysa gelinliğinizin modeline göre, destekli bir sutyen kullanarak hoş bir dekolteyle göz kamaştırabilirsiniz.
Tercihinizi sade, ipek iç çamaşırlarından yana kullanmanız yerinde olacaktır.
Renk seçimine gelince… Ten rengi iç çamaşırı beyaz gelinliğin içinde neredeyse hiç belli olmaz. Gelinliğinizin göğüs kısmı vücudunuzu tamamen sarıyorsa, hatları belli olmayan sutyenleri tercih etmelisiniz. Gelinliğiniz straplez ise askısız sutyen deneyecek ve en iyisini seçeceksiniz. İç çamaşırınızı korumak için ise elde yıkamak en ideal çözüm, ancak çamaşır makinesinde yıkamayı tercih ederseniz, mutlaka küçük bir iç çamaşırı torbası edinmelisiniz.
İç çamaşırı mutlaka gelinliğin dikilmesi ya da satın alınmasından önce alınmalı ve gelinlik provaları mutlaka törende kullanacağınız iç çamaşırı ile yapılmalıdır. Aksi takdirde farklı bir çamaşır ile prova edilen gelinlik, tören günü asıl çamaşırınızı giydiğinizde farklı durabilir. İç çamaşırınızı seçmeden gelinlik provasına gittiğinizde gelinlik tasarımcısı önce iç çamaşırı almanızı önerecektir.
Balayını unutmayın.
Kendinizi iyi hissetmek, eşinizi etkilemek ve şaşırtmak sizin elinizde. Balayınız için ayrı bir iç giyim almalısınız. İlk evlilik günlerinizde giymek istediğiniz iç çamaşırını bulduğunuzda, almakta tereddüt etmeyin. Bavulunuzda yer olmasa bile fazladan yedek iç çamaşırı almalısınız.
Farklı renk ve modelde iç giyim modelleri için mağazaları dolaşmanıza gerek yok, instagram ve pinterest uygulamaları sayesinde yüzlerce modeli inceleyebilirsiniz.
Yukarıda belirttiğimiz uyarıları dikkate alıp, uygularsanız kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.
Mutluluklar.

0552 420 55 35


Dugundavet.com
Copyright 2024 © Dugundavet.com
mail at
İçeriğe dön