İçeriğe git
Gelin saç modelleri
Dugundavet.com
Published by dugundavet içinde Güzellik ve bakım · 17 Ocak 2021
Bir gelin adayı olarak saç modeliniz, en az gelinlik ve makyajınız kadar ilgiyi hak ediyor. Farklı bir saç modeli ile giyilen kıyafetin, görünümü tamamen değiştirdiğinden emin olabilirsiniz. Bu nedenle düğün günü için gelin saçı seçeneğiniz üzerinde iyi düşünmelisiniz.
Gelin saç stilinizin görünümünüzü mükemmel olarak tamamladığından emin olmak için, bu yazımızda size övgü, iltifat ve beğeni kazandıracak gelin saç modellerinin bir çoğuna yer vereceğiz.
İster uzun, ister kısa bir saça sahip olun, bu yazımızda kendi saçınızı tamamlamanız için ihtiyacınız olan her türlü gelin saçı için ilham bulacaksınız.Ama unutmayın, gelin saç modelini belirlemek, saçınızı süslü bir saç modeli haline getirmek, çiçek, inci, broş, taç gibi aksesuarlarla süslemek değildir.
Bir gelinin saç modeli, o gelinin karakter yapısı ile ilgili mesaj verir, kişiliğini yansıtır. Örneğin, şık sıkı topuzlar zarafeti ve sınıfı tasvir ederken, gevşek açık dalgalı saç modeli, rahat ve eğlenceyi seven bir kişiliği yansıtır.
Öyleyse, stilinizi neyin yansıttığını ve durumun havasına uyan modelinizi seçin. En iyi çiçekli saç stillerinden, saç aksesuarlarına kadar, bu blog gelin saç modelleri için bulunmaz bir kaynak diyebiliriz
Detaylarda kaybolmamak için bu bloğu 2 bölümde inceleyeceğiz. Uzun saçlılar için gelin saç modelleri ve kısa saçlılar için gelin saç modelleri…

Uzun saçlılar için gelin saç modelleri

Uzun saçlarınız varsa kendinizi şanslı sayabilirsiniz. Uzun saç, gelin saçı modelleri arasında size daha fazla alternatif model sunacaktır.
Örgülü saç modellerinden, basamaklı buklelere kadar uzun saçlar için gelin saç modelleri çok çeşitlidir. Şimdi size uzun saçlılar için seçtiğimiz en popüler gelin saç modellerinden bazılarını listeliyoruz.

Örgülü bir saç modeli, uzun saçlarınızı göstermenin, belirginleştirmenin kısa ve en uygun yolu olduğundan, günümüzde gelinler daha çok örgülü saç modellerini tercih etmekteler.
Bu listede sizi gerçekten etkileyecek çok sayıda yeni örgü saç modeli bulacaksınız. Sizi şaşırtacak bazı harika ayrıntılı topuz saç stilleri de bu listede olacak.
Gelin adayları çoğu zaman topuz gelin saçları arayışındalar. İşlerini kolaylaştırmak için bu listedeki en eşsiz ve güzel topuz saçlarından bahsettik. Hazır olun, uzun saçlar için aşağıdaki en iyi gelin saç modelleri sizi şaşırtacak.

Fransız örgülü topuz saç modelleri

İşte, iyi bir topuz oluşturmak için bir araya getirilmiş birden fazla Fransız örgüsüne sahip, çene ve yüzü açıkta bırakan güzel bir gelin saç modeli.

gelin saçı


Çiçek örgülü topuz saç modelleri

Kırmızı ve beyaz çiçeklerle yapılmış topuz saç modeli. Bu modelde kullanılan renkler ile makyaj uyumuna dikkat edin.

topuz saç modelleri

Yarı açık doğal görünümlü bukleler

Uzun saçlarınızın güzelliğini göstermenin, onları açık tutmaktan başka yolu var mı?
Açık saçlarınızın her zamankinden daha çekici görünmesini sağlamak için, doğal görünümlü buklelere sahip bu muhteşem saç stilini tercih edebilirsiniz.

gelin saçı


Yarım Yukarı, Yarım Aşağı Dalgalı Gelin Saç Modeli

En popüler gelin saçı modelidir. İyi bir kuaför, bu gelin başı modelini çıkarmada zorlanmayacaktır.

gelin saçı modelleri

Sıkı örgülü saç modelleri

Örgülü topuz saç modeli, uzun saçlı gelin adaylarının favori gelin başı modellerinden biri. Özellikle açık ton saçlarda kendini daha iyi gösteren bu model için saçınıza gölge yada boya attırabilirsiniz.

gelin saçı

At kuyruğu saç modelleri

At kuyruğu saç modelini tercih eden gelinler için bu model aynı zamanda bir gövde gösterisi sayılabilir. Uçları hafif dalgalandırılarak bu model bir gelin başına hareket katılabilir.

gelin saçı modelleri

Hacimli, alçak topuz saç modelleri

Düğününüz için şık, zarif ama fazla dağınık olmayan bir topuz saç modeli mi arıyorsunuz? O zaman düğümlü alçak topuzlu bu büyüleyici gelin saç modelinden ilham alabilirsiniz.
Kısa Saçlılar İçin Gelin Saç Modelleri

Sadece uzun saçlar için daha çok gelin saç modeli olduğunu düşünüyorsanız, sürprizlere hazırlıklı olun. Kısa saçlar için en iyi gelin saç modelleri listesiyle bu ön yargınızı değiştireceğimizi umuyoruz..
Rüya gibi bir gelin saçı için kısa saçlarınıza şekil vermenin pek çok yolu var.
Gevşek bukleler, taç örgüler, çiçek aksesuarlar…kısa saçlara sahip olmak, gelin saç stiliniz için size yeteri kadar seçenek sunacaktır.
Gelin saç modelinizi seçmekle ilgili endişelerinizi sona erdirmek adına, kısa saçlar için en iyi saç modelleri bu listesini hazırladık.
Bu listede çok sayıda karma gelin saç modeli göreceksiniz.
Sözü fazla uzatmadan, sizi anında etkileyecek kısa saçlar için en iyi gelin saç modellerinden bazılarına götürelim.
Söylemeye gerek yok, aşağıda belirtilen bu fotoğraflar aynı zamanda mükemmel bir gelin saç modeli arayışlarınızı da sona erdirecek.

Bukleli ve dalgalı saçlar

Kısa saçlara sahip olmak, hacimli ve çekici saç stillerine sahip olamayacağınız anlamına gelmez! Bukle ve kıvrımların saç topuzunuza bir farklılık katmasına, hacimli ve şık görünmesine izin verin.

kısa gelin saçı

Çiçek kullanın, daha doğalı yok…

Saçınızı basit bir topuz yapın ve gelin saç modelinizin hacimli, büyüleyici, ayrıntılı görünmesi için geniş çiçek alternatiflerinden faydalanın. Bu çiçek buketi, karanfiller ve gül yaprakları ile zenginleştirilebilir.
Yüz kısmında ise gelin saçınıza biraz boyut katmayı unutmayın. Yandan süpürme kıvrımlı bir saç teli bile harikalar yaratabilir.

gelin saçı modelleri

Örgülü ve bukleli eğlenceli bir topuz saç modeli

Gelin saç stiliniz kişiliğiniz hakkında çok şey ifade eder. Kıvrımlı, örgülü gevşek topuz tipi eğlenceli görünmenizi sağlayacak.

gelin saçı

Fransız bükümlü topuz saç modeli

Fransız topuz tipi, kısa saçlı gelinler için harika bir saç modeli seçeneği olabilir.

gelin saçı

Uçları kıvrılmış kısa saç modeli

Kısa saçlara sahip gelinler bu muhteşem ve sinirli saç modelini tercih edebilir.

gelin saçı modelleri kısa

Dalgalı, yanlara ayrılmış açık saçlar

Yandan ayrılmış ve keskin dalgalı açık saçlara sahip gelinler…Bu aykırı saç modeli, düğün günü görünümünüze farklılık katacak.

gelin saç modelleri


YÜZ ŞEKLİNE GÖRE SAÇ MODELLERİ

Gelin saçı yapılırken trendlerden daha önemli olan gelinin yüz şeklidir. Her saç modeli her yüz şekline uygulanamaz. Devamı
0552 420 55 35


Dugundavet.com
Copyright 2021 © Dugundavet.com
mail at
İçeriğe dön