Gösterişli düğün organizasyonu

İçeriğe git

Gösterişli düğün organizasyonu

Dugundavet.com
Yayınlanan tarafından dugundavet içinde Düğün dekorasyon · 30 Ocak 2021
Gösterişli bir düğün organizasyonunu her türlü mekanda rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Şık, popüler ve 'kaliteli' nitelemesini hak edecek bir düğün planlamanın her detayı önemlidir. Modaya uygun, klas bir düğün organizasyonu yapmak istiyorsanız bu yazımıza göz atmanızda fayda var.

ihtişamlı düğün

Birinci aşama düğün renginizi seçmek. Bu temaya uygun olarak en sık seçilen renkler gold (altın), silver(gümüş), siyah ve kırmızı. Ancak bu renkler sizi sınırlamasın. İstediğiniz rengi seçebilirsiniz önemli olan tüm organizasyon aşamalarında belirlediğiniz temaya ve renge uygun seçimler yapmak.
İkinci aşama düğün renginiz doğrultusunda olmazsa olmaz aksesuar, çiçek, mobilya, kumaş ve dekoratif obje seçimlerinizi yapmanız. Parlak avizeler ve lambalar onların yaratıcı bir şekilde kullanılması, gösterişli düğün yapmanın en önemli unsurları. Avize ve lamba konusunda  piyasada büyük bir çeşitlilik var. Tafta ve şifon kumaşlar, danteller, şık bir resepsiyon alanı ve çok katmalı bir avize mutlaka gerekli.
İnciler, kristaller, boncuklar her yerde kullanılmalı. Ferforje sütunlar ve ferforje çiçek arajmanları ile oluşturulmuş alanlar ve koridorlar olmalı. Tüm alanlarda ve koridorlarda avize, aplik veya fenerler kullanımalı. Düğün mekanının özelliğine göre yaldızlı veya taşlı aynalar, berjer, Josephine, taht, uzanma koltuğu gibi mobilyalar serpiştirilebilir.

ihtişamlı düğün

Misafir armağanları, yer kartları, davetiye, peçeteler gibi her  detayda, mücevher etkisi verecek semboller (avize, dantel, elmas, kristal, renkli taş ve boncuklar) ve objeler kullanılmalıdır. Bu şekilde gerçekten etkileyici, baş döndüren, gösterişli ve ışıltılı bir düğün  etkisi yaratılacaktır.
İkramlar ve düğün pastasında çukulata, çukulataya batırılmış taze meyveler (çilek, ananas, frambuaz gibi) ve şampanya bulunmalı. İkramlar şık ve ışıltılı tepsilerde yapılabilir.

Gösterişli bir düğünün en göz alıcı noktası gelinlik ve gelin buketi olacağından, özel dikim yada hazır bir gelinlik denerken bu konuyu ön planda tutun.
Müzik servisi;  düğün organizasyonunuzda DJ veya orkestra çok düğmeli, apoletli, üniforma tarzı giyinebilir. Çello, arp, kontrbas, keman gibi müzikal aletler tercih edilmelidir.

Gösterişli ve ihtişamlı bir düğün, stilinizi yansıtacak şekilde her türlü detay ile uygulanırsa unutulmaz etkisi ile zihinlerden asla çıkmayacaktır.


0552 420 55 35


Dugundavet.com
Copyright 2023 © Dugundavet.com
mail at
İçeriğe dön