Işıklı büyük harfler

İçeriğe git

Işıklı büyük harfler

Dugundavet.com
Yayınlanan tarafından dugundavet içinde Düğün dekorasyon · 8 Mayıs 2021
Işıklı büyük harflerin etkileyici görselliği sayesinde, düğün ve davet organizasyonlarınıza farklılık katabilirsiniz. İster, isminizin baş harflerini yazın, ister vermek istediğiniz mesajınızı...
Işıklı harflerin kiralama alanı sadece düğünler değil. Nikah, nişan, evlilik teklifi, mezuniyet balosu, doğum günü ve özel parti organizasyonlarında da rahatlıkla kullanabiliyorsunuz.

ışıklı harf

Kullanım alanları
Açık ve kapalı alanda kullanılabilen ışıklı harflerin çalışabilmesi için elektirik ve düz bir zemin yeterli. Kır düğünü, havuz başı organizasyonları, ev partileri, kurumsal etkinlikler, kına, nişan, söz kutlamaları başlıca kullanım alanları olarak ön plana çıkıyor.
1 metre ile 1,5 metre arasında değişen büyüklere sahip olan ışıklı harfler, etrafa yaydığı ışık sayesinde uzak mesafeden dahi dikkat çekip, fark edilebiliyor.
Görsel olarak oldukça çarpıcı bir etkiye sahip olan Işıklı harfleri dekor ve arka fon olarak da kullanabilirsiniz. Davet misafirlerinin de ilgi odağı olan ışıklı harfler, bir çok güzel fotoğrafa Hollywood etkisi katıyor.
Son yıllarda bir çok organizasyonda karşımıza çıkan ışıklı harflerin, butik organizasyonlar için küçük boyutta olnaları da mevcut. Baby shower, doğum günü gibi dar alanda yapılan organizasyonlar için ideal olan küçük harflerin uzunlukları yaklaşık 50 cm. İster baş harflerinizi yazdırın, isterseniz iletmek istediğiniz mesajınızı. Bir adım ileri giderek, evlilik teklifi organizasyonunuza fark katmak için de kullanabilirsiniz.

ışıklı harf

Işıklı harf kiralama fiyatları
Işıklı harflerin kiralama ücretleri harf başına yapılmakta. Bir harfin kiralama ücreti, 300-400 TL arasında. Kiralama fiyatına, organizasyon yerinin uzaklığına göre nakliye ücreti eklenebiliyor.gelinlik


0552 420 55 35


Dugundavet.com
Copyright 2023 © Dugundavet.com
mail at
İçeriğe dön