Kapadokya Balon Turları

İçeriğe git

Kapadokya Balon Turları

Dugundavet.com
Yayınlanan tarafından dugundavet içinde Kapadokya · 16 Ocak 2021
Kapadokya balon turları hava şartları müsait olduğu sürece sabahın ilk ışıkları ile başlıyor. Rüzgarın yönü ve şiddetine göre Balon turu başlangıç yeri değişkenlik gösterebiliyor. Otelden ayrılma, uçuş alanına varış, balon turu, iniş, kutlama, fotoğraf çekimi ve otele dönüş…Bu güzel organizasyon için yaklaşık 4 saatlik bir zaman dilimi ayırmalısınız.
Kapadokya da balon turları düzenleyen yerli ve yabancı bir çok firma bulunmakta. Kapadokya Balon turu satın alırken deneyim ve güvenlik önceliğiniz olsun.
Balon kapasitesi bilgilerini öğrenin, 20 kişilik balona daha fazla kişiyle binmeyin kapasitesi altında uçan balonları tercih edin.

Kapadokya balon turu fiyatları turizm mevsimine ve yoğunluğa göre değişim gösterse de, ortalama kişi başı 100 € (euro) ödeyerek, 1 saat süresince peri bacalarının üstünde dolaşabilirsiniz.

Kapadokya bölgesinde profesyonel Balon turu organizasyonu yapan firmaları inceleyip, ücretsiz fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Voyager Balon Tur

Voyager Balon, profesyonel uçuş ekibi ve 12 adet balonu ile Kapadokya bölgesinde “balon turu” hizmeti veriyor. Ücretsiz fiyat teklifi için lütfen tıklayın.0552 420 55 35


Dugundavet.com
Copyright 2023 © Dugundavet.com
mail at
İçeriğe dön