Sandalye kiralama

İçeriğe git

Sandalye kiralama

Dugundavet.com
Yayınlanan tarafından dugundavet içinde Düğün dekorasyon · 1 Haziran 2021
Kapalı veya açık alanda yapacağınız düğün ve davet organizasyonların da, stilinize uygun, temanızı ön plana çıkaran bir dekorasyon fikri için sandalye modelleri arasından seçiminizi doğru yapmalısınız. Düşündüğünüz konsepte uygun sandalye seçiminde görsellik kadar oturma ve duruş rahatlığı da önemlidir.
Sandalye kiralamadan yada modelleri arasında seçim yapmadan önce davetinizi düşünün. Misafiriniz sandalye de ne kadar süre oturacak, yemek yenilecek mi? Kısa süreli (1-2 saat) nikah seremonileri için en çok tercih edilen sandalye modeli, katlanır tip olanlarlardır. taşıma sırasında az yer kaplaması, hafif olması tercih edilme sabeplerindendir. Plastik yerine ahşap olması tercih edilmelidir. Üzerinde atılmış olan vernik sayesinde, ahşabın ortaya çıkması sağlanabilir. Böylece basit, gözü yormayan bir süsleme ile dekore edilebilir. Beyaz renk tercih edecekseniz, boyasının atmamış olmasına, eklem yerlerinin sağlam olmasına ve minderininin temizliğine dikkat edin. Kiralamada genellikle kolçaksız modeller kullanılmaktadır.

kiralık sandalye modelleri

Düğün ve davet organizasyonlarının en çok tercih edilen sandalye modellerinden biri de "tiffany model sandalye" dir. Bu tip sandalye modellerinde de diğerlerinde olduğu gibi, ahşap ve sert plastikten yapılmış çeşitleri vardır. Tiffany sandalye modelleri, konseptinize göre farklı renkleri rahatlıkla kaldırır. Kapalı alan organizasyonlarınızda sandaye renginizi seçerken, zeminin, masa örtüsü ve şamdan, çiçek uyumunun bozulmamasına dikkat edin. Uzun süreli oturumlar için uygundur.

tifany sandalye

Napolyon sandalye modelleri de, görünüm ve kullanım olarak rahat modellerden. Tiffany sandalye modellerinde olduğu gibi farklı renk seçenekleri ile kiralamak mümkün.

napolyon sandalye

Katlanır, tiffany ve napolyon sandalye modellerinde kiralama hizmeti alırken özellikle minder temizliğine dikkat edin. Sandalyeniz ne kadar etkileyici olursa olsun, lekeli yada sökük bir minder, tüm büyüyü bozabilir.

Sandalye kiralama ücretleri
Kiralık sandalye fiyatları, minderli / mindersiz, süleme dahil veya sade olarak belirlenmekte. Ayrıca bazı masa sandalye kiralama firmaları, organizasyon yerinin uzaklığına göre nakliye ücreti de almaktalar.
Katlanır sandalye kiralama ücretleri ortalama 5-Tl'den başlamakta. Tiffany ve Napolyon sandalye modellerinde ise kiralama ücreti 7 TL ile 12 TL arasında değişmekte.
Bazı düğün mekanları, sandalye ve süsleme ücretlerini düğün fiyatının içinde bir paket olarak sunmaktalar. Standart düğün paketlerinin içinde olmasa da, ekstra ücret ödeyerek dışarıdan sandalye kiralayarak, mekana teslim etmenizde mümkün.
Kır yada salon düğünü, birbirinden şık sandalye modelleri ile dekorasyonun bir anda nasıl değiştiğini göreceksiniz.

0552 420 55 35


Dugundavet.com
Copyright 2023 © Dugundavet.com
mail at
İçeriğe dön