Kirlenmek güzeldir

İçeriğe git

Kirlenmek güzeldir

Dugundavet.com
Yayınlanan tarafından dugundavet içinde Düğün fotoğrafçısı · 20 Mayıs 2021
Aylar öncesinden özene bezene seçtiğiniz gelinliğinizi kirletmeye ne dersiniz? 2013 yılında dünyada popüler olmaya başlayan bu trend ( trash and dress ) ile düğünden sonra tavan arasına kaldırmayı düşündüğünüz gelinliğiniz ile sıra dışı fotoğraflar çektirebilirsiniz.
Düğün günü çekilen fotoğraflarda tüm gelin ve damatlar olabildiğince rahat ve doğal pozlar vermek ve bunu fotoğraflarda görmek isterler. Makyajım akmış mı? Ayakkabımın boyası nasıl? Saçım nasıl duruyor? Bu ve benzeri soruları çoğaltabiliriz, tabii bu soruların bizde yarattığı ve fotoğrafa yansıyan endişelerimizi de…Oysa düğünden sonra bütün stresimizi ve yorgunluğumuzu atmış ve rahatlamış oluruz. İşte bunu yapmak trash and dress akımı ile mümkün.

trash and dress

İsterseniz gidin bir sahile kumlarda yuvarlanın, ister eşinizle paintball oynayın. Domates savaşı da fena fikir değil.
Öyleyse tekrar gelinliğinizi giyerek üstelik öyle fazla makyaj ve kuaföre gerek duymadan tekrar çekim yapmaya ne dersiniz?

Bütün gelinlikler çöpe…
Düğün çekimleri için anlaştığınız düğün fotoğrafçınızla bu fikrinizi paylaşarak neler yapabileceğinizi konuşun. Bol bol stres atacağınız, ilerde iyiki yapmışız diyebileceğiniz pozlar verin, gülün, eğlenin…

Acele etmeye gerek yok.
Düğün sonrası yorgunluğunuzu attıktan sonra, hatta balayı tatili dönüşü düğün dış çekimleriniz için zaman ayırabilirsiniz.


0552 420 55 35


Dugundavet.com
Copyright 2023 © Dugundavet.com
mail at
İçeriğe dön