Vintage düğün teması

İçeriğe git

Vintage düğün teması

Dugundavet.com
Yayınlanan tarafından dugundavet içinde Düğün dekorasyon · 13 Ocak 2021
Vintage temalı düğün modası asla geçmez. Klasiktir ve her zaman davetlileri etkiler. Her retro vintage sayılır ancak vintage olan her şey retro değildir. Retro belli bir dönemi -1960’lar ve 70’lerin başı- tarif eden spesifik bir kategoridir. Retro ve vintage kavramları sık sık birbirine karıştırılır. Vintage “geçmişin modasına ait” anlamına gelen genel bir tanımdır.

retro düğün

Vintage düğün konseptini uygulamaya karar verdiyseniz; gelinliğinizden aksesuarlarınıza saç ve makyajınızdan düğün müziklerinize, davetiyelerinizden her türlü dekorasyon malzemenize kadar her detayda aynı konsepti işlemelisiniz. Retro dönemin ilham veren ikonik ünlüleri Audrey Hepburn, Marilyn Monreo ve Grace Kelly. Onların tarzları dönemin ruhunu tam olarak yansıtıyor.

Vintage düğün organizasyonu

Vintage düğün organizasyonu fikriniz için, düğün mekanı seçimlerinizde de dönemin ruhunu yansıtan barok mekanları seçebilirsiniz. Eğer mekanı o dönemi yansıtacak şekilde dönüştürmeniz gerekiyorsa inci, dantel, tül, şamdan, retro koltuk ve kumaş kullanımına özen göstermelisiniz. Düğün oteline dönüştürülmüş bir saray, tarihi bir köşk, bir klasik otomobil müzesi fazlasıyla ihtiyacınızı karşılayacaktır. Herhangi bir düğün mekanında vintage etkisi yaratmak istiyorsanız bolca objeye ihtiyacınız olacaktır. Düğünden önce eskicileri dolaşarak vintage konseptli düğün organizasyonunuz için çerçeveler, anahtarlar, vazo, bardak, siyah-beyaz fotoğraflar gibi onlarca obje bulabilirsiniz.

retro kıyafet


Saç, Makyaj ve Takı

Retro düğün konseptinizi retro saç ve makyaj ile tamamlayın.
Mükemmel kırmızı dudak ile çarpıcı saç ve makyaj uygulaması retro stilin vazgeçilmezleridir.Ve yine bu bütünü tamamlayan gümüş yada beyaz altın takılar hoş duracaktır.

Aksesuar olarak nostaljik bir şapka bütünü tamamlayabilir.
Vintage Gelinlik

Retro düğün konseptinde, gelinlik modeli seçimlerinizde vintage esintili bir gelinlik seçimi yapabilirsiniz.
Özellikle Retro dönem tercihiniz varsa döneme uygun elbise ve kombinezonu ile muhteşem 1950’ler tarzını yakalarsınız. Bir kaç akıllı dokunuş ve aksesuar ile düşük bütçeli bu şık ve zarif stili zenginleştirebilirsiniz.

vintage bridal

0552 420 55 35


Dugundavet.com
Copyright 2023 © Dugundavet.com
mail at
İçeriğe dön