Ankara Altınpark

İçeriğe git

Ankara Altınpark

Dugundavet.com
Yayınlanan tarafından dugundavet içinde Düğün fotoğrafçısı · 27 Ocak 2021

Ankara Altınpark'da düğün fotoğraf çekimleri

Ankara, Altınpark 250.000 m2 den büyük alana yayılmaktadır. Altınpark'da bulunan bahçe peysajlarını, yürüyüş yollarını, bank ve minik köprüleri fon olarak kullanarak güzel düğün, nişan vb özel fotoğraflar elde etmek mümkün.
Büyük fiskiyeli bir gölete sahip olan Altınpark da,  düğün fotoğraf çekimleri için haftasonunu seçecekseniz, sizin gibi onlarca gelin damada rastlayacağınızdan emin olabilirsiniz.
Düğün dış çekim fotoğrafları için ideal mekanlardan olan Altınpark da özellikle haftasonları Gelin ve Damat'ların her köşede poz verdiğini görebilirsiniz.
Altınpark'ın diğer dış çekim mekanlarına göre en büyük avantajlarından biri de yokuş olmaması...Bu nedenle gelinlik, nişan elbisesi gibi kıyafetleriniz ile fazla yorulmadan ve terlemeden dış çekimleriniz için poz verebilirsiniz.
Düğün fotoğraf çekimi için yanınızda veya düğün fotoğrafçınızda, renkli balonlar, şemsiye, şapka , çiçek gibi objeler bulunması düğün fotoğraflarınızı neşelendirebilir. Bisiklete binmeyi seviyorsanız park içinde bulunan bisiklet parkurunda farklı ve ilgi çekici pozlar yakalayabilirsiniz.
Ayrıca planlama yaparken hava durumunu kontrol etmeyi ihmal etmeyin.

Ankara Altınpark yol tarifi ve adres bilgileri için lütfen TIKLAYINIZ0552 420 55 35


Dugundavet.com
Copyright 2023 © Dugundavet.com
mail at
İçeriğe dön