Bindallı Modelleriyle Stilinizi Konuşturun!"

İçeriğe git

Bindallı Modelleriyle Stilinizi Konuşturun!"

Dugundavet.com
Yayınlanan tarafından dugundavet içinde kına gecesi · Cuma 23 Tem 2021
Kına gecelerinin vazgeçilmez unsuru, gelinlik seçimi kadar önemli ve gösterişli bindallı modellerini beğeninize sunuyoruz.
Geçmişten izler taşıyan motif işlemeli kadife veya saten kumaşlardan yapılan kına kaftanları, yıllardır popüleritesini hiç kaybetmemiş, yıllar içinde tasarımcıların elinde modernize edilmiştir.
Bindallı renkleri
Genelde kırmızı renkte ve şalvar kullanılan bindallı modelleri, son yıllarda moda tasarımcılarının el atmasıyla daha estetik ve şık olarak vitrindeki yerlerini aldılar. Renk olarak sarı, yeşil, kahverengi gibi alternatif bindallı renklerini tercih edenler hiç de az değil. Bindallı modelleri işlemeli desenleri ile birlikte renkleri ve çizgileri açısından oldukça şık ve gösterişli kıyafetlerdir. Bu durumdan dolayı sadece gelin adayı değil, onun arkadaşları tarafından da kına gecesinde  kaftan olarak giyilir.
Kına ayakkabısı
Kına gecesi kıyafetinizi seçerken, ayakkabınızdan, saçınıza kadar uyumlu bir kombin oluşmaya gayret edin. Kına gecesi için Bindallı giymeyi tercih ettiyseniz altına pabuç ayakkabı giyerek, bütün oluşturup, çok şık bir görünüme sahip olabilirsiniz.
Son yıllarda televizyon dizilerinde Osmanlı bindallı modellerini gören gelin adayları “hürrem bindallı modeli” ne yoğun ilgi göstermekteler.
Bindallı fiyatları
Kına gecesi için bir bindallı satın alabileceğiniz gibi, kiralayabilirsiniz de. Bindallı fiyatları 1.000-TL den başlayıp, modele ve detaylara göre farklılık göstermektedir.
Kına gecesi organizasyonu için tutulan kına ekibi, bindallı kiralama hizmetini paket içeriğinde sunmaktadır.0552 420 55 35


Dugundavet.com
Copyright 2024 © Dugundavet.com
mail at
İçeriğe dön