İçeriğe git
Düğün çiçekleri
Dugundavet.com
Yayınlanan tarafından dugundavet içinde Düğün çiçekleri · 9 Nisan 2021
"Kusursuz Düğün Çiçekleri İçin"

İster salon düğünü planlayın, ister açık havada bir kır düğünü...Doğru uygulanmış bir çiçek dekorasyonu,
tüm düğünün havasını değiştirir ve unutulmaz bir etki bırakır. Çiçekler ile yapabileceğiniz düğün dekorasyon fikirleri inceleyin.
İşte düğün çiçeklerinizin bir profesyonelin elinden çıkmış gibi kusursuz görünmesinin sırları...

çiçek ile süsleme


Çiçek seçimi konusunda açık fikirli olun.
Hayalini kurduğunuz gelin buketini taşıyamamak gelin için cesaret kırıcıdır. Size sunulanı değil, hayal ettiğiniz gelin buketini ısmarlayın.
Şakayıklar,güller, ortancalar, manolya, karanfil, orkide ve daha binlerce çiçek arasından size özel olanını ve size fısıldayanı seçin...

Renkli çiçekler kullanmak konusunda cesur olun.
Çiçekler sadece kokuları ve cinsleri ile değil, renkleri ile de bir his yaratır, bir duygu, bir izlenim oluşturur ve bir mesaj taşırlar.
Düğün çiçek dekorasyonunuzda onlara güvenin ve onları izleyin. Düğün gününüzde hangi duyguyu taşıyacaksınız. Düğün renginiz hangisi?

Düğün fotoğraflarınızda çiçeklerinizin nasıl görüneceğini düşünün.
Sizin renkleriniz mor ve beyaz olabilir, ama sadece bu iki rengi kullanırsanız zayıf bir etki elde edersiniz. Gölge ve zıt renkler eklerseniz örneğin bir miktar lavanta, farklı tonlarda yeşil yapraklar ekleyin. Bu konuda daha tecrübeli olan düğün fotoğrafçınızdan fikir alabilirsiniz.

Gelin Buketiniz En Önemli Düğün Çiçeğidir.
Gelin buketinizi hayal edin. Vazgeçilmeziniz olsun. O sizin; yatağınızın başucundaki komidinin üzerinde, annenizin evinin baş köşesinde, çalışma masanızda, gözünüze her iliştiğinde yüreğinizi iyileştirecek!

gelin buketi

Sadelik ve şıklık
Sınırlı bir düğün çiçek bütçesi, sadece vazgeçmek demek değildir. Daha büyük bir etki için bazen sadece sadeleşmek yeterlidir.
Mevsim çiçeklerini kullanarak, sınırlı bütçelerle rüya gibi bir çiçek süslemesi ortaya çıkabilir.

Geri Dönüşüm yapın, atmayın değerlendirin.
Nikah töreniniz için kullanılan veya tebrik için gönderilen buket, bitki, çelenk kutlama çiçekleriniz, düğün töreninizde için de kullanılabilir.
Düğün resepsiyonunuzda veya masa/sandalye süslemelerinde. Bir düşünün...

Fazlalıkları atın.
Düğün bütçeniz her zaman size rehber olsun. Bütün zorluklar ve israflar sınırlarını bilmemekten kaynaklanır. Düğününüzle ilgili ilk hedefiniz imkanlarınız doğrultusunda bir bütçe belirlemek olmalı. Bunun içine gerekenleri ve isteklerinizi koyun. Fazlalıkları atın.

Klasikler ve hayalleriniz arasına sıkışmayın.
Bu sizin düğününüz ve sizin beğenmeniz önemli. Gül ve orkide de kullanabilirsiniz elma ve limon da. Kendinizi sınırlamak zorunda değilsiniz.
Son dönem düğünlerinde, masalarda ve girişte kullanılan meyve, yaprak ve dalları sizde düğün çiçek dekorasyonunuzda uygulayabilirsiniz.

düğün çiçekleri

Basit düşünün ve yapın.
Çok kısıtlı bir bütçeniz olsa dahi vazgeçmeyin. Gelin çiçeğiniz için, bir avuç kırçiçeği, bir parça yeşillik ve bir kurdele yeter.

Kiralık düğün dekorasyon objeleri kullanın.
Düğün çiçekleriniz ile uyumlu, düğün dekorasyon objeleri kullanın

0552 420 55 35


Dugundavet.com
Copyright 2021 © Dugundavet.com
mail at
İçeriğe dön