Düğün ilk dans şarkıları

İçeriğe git

Düğün ilk dans şarkıları

Dugundavet.com
Yayınlanan tarafından dugundavet içinde Müzik · Salı 12 Ock 2021
Düğün günü pistte yapacağınız ilk dansınız, resmi olarak evli iken yapacağınız ilk danstır , bu nedenle önemlidir. İlk dans için şarkı önerilerimizi dikkatli inceleyin ve tercihinizi, sizi en mutlu edenden yana kulllanın.
Düğün ilk dans şarkınızın temposu ve sözleri seçim yaparken göz önünde bulundurmanız gereken önemli detayların başında geliyor. Dans ile aranız iyi değilse, kolay dans edilebilen, inişli çıkışlı olmayan slow ( yavaş tempolu ) şarkılar arasından seçim yapmak mantıklı olabilir.
Gelin adayları, gelinliğin hareket rahatlığı, kuyruk uzunluğu ve gelin ayakkabısının yapısını, ilk dans şarkısı alternatiflerini seçerken düşünmelidirler.
Şarkı uzunluğu
Bir çok gelin ve damat, aşırı heyecan nedeniyle, düğün ilk dansının kısa sürmesini ister. ( ortalama 1,5-2,5 dakika yeterlidir) Eğer bir dans eğitmeninden düğün için dans dersi almayacaksanız, sakin kalmaya dikkat etmek, bol prova yapmak ve en önemlisi birbirinizin gözlerine tebessümle bakmak, iyi bir görüntü vermek için yeterli olacaktır.
Düğün organizasyonu yapacağınız  mekandaki pisti kontrol etmeyi de ihmal etmeyin, düğün ilk dansınız için son provanızı  pistte almanız faydalı olabilir.
Düğün ilk dans şarkısı, giriş müziği ile aynı olabileceği gibi farklıda olabilir. İlk dans müzikleri için hazırladığımız listede yılların eskitemediği müziklerin yanı sıra, popüler ve en çok tercih edilen dans müziği alternatiflerini de göreceksiniz. Youtube kanalımızda bulunan bu listeyi inceleyebilirsiniz.
Düğün ilk dans şarkısı için önerilerimizde, türkçe dans müziği alternatiflerine yer vermiyoruz, zira bu konuda kaynağa ulaşmada eşit şartlara sahibiz.

Mutluluklar …


0552 420 55 35


Dugundavet.com
Copyright 2024 © Dugundavet.com
mail at
İçeriğe dön