Eğlenceli düğün organizasyonu

İçeriğe git

Eğlenceli düğün organizasyonu

Dugundavet.com
Yayınlanan tarafından dugundavet içinde Düğüne doğru · Cuma 08 Ock 2021
Klasik düğünlerden hoşlanmıyor ve düğünümü nasıl daha eğlenceli ve unutulmaz kılarım diyorsanız, bu fikirler işinize yarayabilir. Bu önerilerimizin hepsini olmasa bile bir kısmını düğün organizasyonunuzda uygularsanız, enerjisi yüksek, bol eğlenceli bir düğün organizasyonu planlamış olursunuz.

düğün canlı müzik
Kokteyl ile karşılama
Bütçeniz müsaitse misafirlerinizi düğün alanına almadan önce bir kokteyl ile karşılayın. Kokteyl de ikramlar ve çalınan müzikler, bir sonraki adımın ne kadar eğlenceli ve dinamik olacağının sinyalini vermeli.

Oturma planı
Davetlileriniz için oturma planı yaparken bir biri ile uyumlu olacak kişileri bir araya toplayın. Motivasyonu düşük kişileri mümkünse çağırmayın yada onları pistten uzak bir masaya alın. Enerjisi yüksek misafirlerinizin masalarını, sahneye yakın olacak şekilde organize edin.

Çocuk Masası
Düğününüze çocuklu katılımcı çok olacak ise bunları daha önceden öğrenin ve düğün alanında onlar için ayrı bir masa düzenleyin. Ebeveynlerin rahatça eğlenebilmesi için mümkünse başlarında palyaço yada animatör bulundurun.Daha fazla detay için bakınız

Seremoni müzikleri
Düğün alanına yada nikah masasına geliş müziğinizi seçerken sıradan, heyecansız bir müzik seçmeyin. Gecenin devamının nasıl olacağı ile ilgili ilk mesajı buradan vermelisiniz. Misafirlerinizi şaşırtın, hatta onları da bu seremoninin ortak bir parçası yapın.

düğün planlama

Dans pisti
Eğlenceli bir düğün için davetlileriniz havaya sokacak en önemli detaylardan biri de sahnedeki ışık oyunlarıdır. Dans pistinin çok aydınlık olmasına izin vermeyin. İlk anda havaya giremeyen bazı misafirleriniz için pisti biraz loş yapabilir, sonrasında hareketli müziklerle birlikte ışık oyunlarının yardımıyla eğlencenin dozunu arttırabilirsiniz.

Şarkı Listesi
Belki de düğünün en önemli detayı. Herkesin bir arada bol bol eğlenmesini istiyorsanız, herkesi düşünerek, temposu yüksek bir şarkı listesi hazırlayın. Yakın arkadaşlarınızın ve ailenizin de müzik tercihleri konusunda fikrini sorun, sonuçta hep birlikte eğleneceksiniz.

Aksesuar kullanın
Düğün alnında pist kenarında bir masayı parti aksesuarları için kullanabilirsiniz. Şapka, gözlük, peruk gibi eğlenceli kostüm ve aksesuarlar eğlencenin dozunu arttırmaya katkı sağlayacak, aynı zamanda unutulmaz fotoğraf kareleri için zemin hazırlayacaktır.

Fotoğraf kabini

Misafirlerinizin içine girerek komik pozlar verebileceği bir fotoğraf kabini kiralayın. Bu kabinde eğlenceli ve komik aksesuarların hazır bulunmasını ve konuklarınızın bunlara rahatlıkla ulaşmasına izin verin.

eğlenceli düğün

İçki servisi
Düğünün en eğlenceli anında, tepsilerle misafirlerinize karışık kokteyller ikram edilmesini planlayın. Üstelik servisi yapanların özel ve farklı kıyafet ile hizmet etmelerini sağlarsanız çok daha renkli bir görüntü ortaya çıkacaktır.

Kimse aç kalmasın
Düğünün ilerleyen saatlerinde acıkan misafirleriniz için küçük atıştırmalıklar bulundurmak, erken ayrılışları aza indirgeyecektir. Küçük bir detay gibi gözükse de köfte ekmek, sucuk ekmek, kokoreç, kumru gibi özel ikramlarla misafirlerinizi şımartabilirsiniz.


0552 420 55 35


Dugundavet.com
Copyright 2024 © Dugundavet.com
mail at
İçeriğe dön