İçeriğe git
Gri renk düğün dekorasyonu
Dugundavet.com
Yayınlanan tarafından dugundavet içinde Düğün dekorasyon · 9 Ocak 2021
Stil Öğeleri
Gelinliğinizin bel çevresinde seçtiğiniz gri renkten saten bir kurdele, damadın yaka çiçeğinde, çocukların elbiselerinin bellerinde, manşetlerinde, ayakkabı bağlarında, şapka kenarlarında, gelin buketinizde, masa ve sandalyeleri süslemede kullanılan çiçek, kurdele ve aksesuarlarda hep benzer renk ve çiçek kombinasyonları kullanılmalıdır. Bu stilinizi vurgular  ve düğün renginizi  belirler.
Bir stil tanımlamak için tek yol genel uyum ve ahenk değildir. Karışık ton ve desenleri eşleştirebilir - pempe, gri veya soluk yeşil ve sarı gibi- daha güçlü bir etki yaratabilirsiniz.

gri renk düğün konsepti

Düğün davetiyeleriniz düğününüzün ruhunu konuklarınıza hissettirmek için kullanabileceğiniz enstrümanlarınızdandır. Düğün renk paletiniz doğrultusunda şeritler veya renk tabakaları, konsept doğrultusunda sembol, kabartma veya desenlerle davetiyenizi genel temanıza uygun hale getirebilirsiniz.
Çiçek ve çiçek arajmanları seçtiğiniz renge uygun olrak seçilmelidir. Renk paletinize uygun çiçek seçmekte zorlanırsanız beyaz renk her zaman imdadınıza yetişir. Beyaz renk çiçekler tüm dekoratif ojjeler ve renk paletleri ile uyumludur.

düğün renleri

Düğün pastası renk ve biçimi ile diğer stil öğelerinizi destekler özellikte olmalıdır. Hayalinizdeki düğün pastası gri renk ise, gri rengi fon olarak düşünür ve pastayı düğün renginizle uyumlu renklerden ( beyaz, pembe, yeşil,sarı ) şeritler, şekerlemeler, lekeler, objeler veya taze çiçeklerle renklendirebilirsiniz.
0552 420 55 35


Dugundavet.com
Copyright 2021 © Dugundavet.com
mail at
İçeriğe dön