İşinin uzmanı, düğün organizasyonu

İçeriğe git

İşinin uzmanı, düğün organizasyonu

Dugundavet.com
Yayınlanan tarafından dugundavet içinde Düğün dekorasyon · 14 Ocak 2021
Düğün organizasyonu yapan firmalar sizin adınıza her türlü detayla ilgileniyor ve farklı zevklere hitap eden değişik konseptli dekorasyon düzenlemeleri yapıyor.
Düğün Davet Sektöründe önemli bir yeri olan Elite Davet kurucuları ile sizin için söyleştik;

elite davet

Kaç yıldır davet sektöründesiniz?
20 yıldır davet sektöründeyiz.
Davet yapmayı planlayan çiftler,davet firmasını seçerken öncelikle nelere dikkat etmeli ?
Öncelikle firmanın bu sektörde ki geçmişi önemli..Tecrübe asla yabana atılmaması gereken bir unsur.. Bunun dışında  bizim hep söylediğimiz bir şey vardır,firmadan içeri girdiğinizdeki  izlenimler ve enerji…bütün bunlar olumlu ise doğru yerdesiniz demektir.
Davet öncesi koordinasyon toplantısı yapılmalımıdır?
Yapılmalıdır.Ama malesef bir çok mekan böyle bir toplantıyı henüz benimsememiştir.Bu tür toplantılar daveti birlikte gerçekleştirecek (müzik,fotoğraf,süsleme gibi) firmaların birbirlerini tanıyıp, daha koordine çalışmalarını sağlıyor.
Çiftler davet bütçesi oluştururken organizasyon kısmında önceliği nelere vermeliler?
Davetin tecrübeli ellerde sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesi en önemlı kısım.Daha sonra detaylar gelir ki,bu da kişiye göre değişir.Ama bizim olmazsa olmaz dediğimiz şey her davette çok çok taze çiçekler kullanılmasıdır..Dünyanın en güzel kumaşlarını,en güzel aksesuarlarını da kullansanız eğer çiçek,taze ve canlı değilse olmaz…Yaz ve kış düğünleri arasındaki göze çarpan dekoratif farklar nelerdir?
Yaz düğün konseptleri  kışa göre  tabiî ki çok daha  renkli çok daha  hareketli  oluyor…Bunu davete katılanlarda bile gözlemleyebilirsiniz.Kış düğünleri ise  kapalı mekanlarda yapıldığından, eğer bütçe sınırlıysa mekanın dekorasyon ve renklerine uygun olarak hazırlanması gerekir.Ama rahat bütçelerle yapılabilecekler sınırsız…istenirse kış ortasında yazı bile yaşatabiliriz…
2019 davetleri nasıldı , 2021'den beklentileriniz.
Bizim açımızdan 2019, çok renkli davetlerin olduğu bir sezon oldu.Bu sezonda davetlerde farklı masalar kullandık. Şöyle ki; yuvarlak,uzun ve kare masalar , bunlar üzerindeki farklı objeler,tavan aydınlatmaları,farklı oturma gurupları, bir köşede kahve,çay ve şeker barı davetlerimize çok daha hareket ve canlılık kattı. Pandemi nedeniyle tüm düğün sektörü gibi bizde 2020 yılını pas geçtik. 2021 düğün sezonunun randevuları ve çalışmaları hızla devam etmektedir
Kaç kişiye hizmet verilebiliyorsunuz? Aynı anda kaç organizasyon gerçekleştirebilirsiniz. İstanbul  dışına servisiniz var mı?
Elite davet butik tarzı çalışan bir firmadır. Büyük bir depoya sahip olup,kullandığımız malzemeler tamamen kendimize aittir.Dolayısıyla kişi sayısı olarak 1500-2000 kişilik kapasiteye sahibiz.Ancak mecbur kaldığımız durumlar dışında,kaç kişilik olursa olsun günde bir davet yapıp, bu davetle bütünleşerek çalışmayı prensip edindik.

Dugundavet.com olarak size ve ekibinize başarılı organizasyonlar diliyoruz.

Bilgi için; Tıklayınız
0552 420 55 35


Dugundavet.com
Copyright 2023 © Dugundavet.com
mail at
İçeriğe dön