Haydar Paşa Garı

İçeriğe git

Haydar Paşa Garı

Dugundavet.com
Yayınlanan tarafından dugundavet içinde Düğün fotoğrafçısı · 10 Ocak 2021

Haydarpaşa Garı / İstanbul

Yıllar önce Anadolu dan trenle İstanbul'a gelenlerin son durağı olan Haydarpaşa Gar'ı, şimdilerde düğün fotoğraf çekimleri için Gelin ve Damatların ilk durağı. Gar'ın İstanbul boğazına bakan tarafında bulunan buharlı lokomotif, düğün ve özel çekimlerin olmazsa olmazı. Nostaljiye düşkün binlerce gelin ve damadın, burayı düğün fotoğraflarına fon olarak kullandığından emin olabilirsiniz.
Sizde bir düğün hikayeniz olsun isterseniz, düğün fotoğrafçınızla birlikte Haydarpaşa Gar'ını plato olarak kullanabilirsiniz.
Tarihi dokusu yıllara meydan okuyan Haydarpaşa Gar'ı, iç ve dış alanlarda bulunan özel alanları, peronları ve tarihi mimarisiyle unutulmaz düğün dış çekim fotoğrafları için ideal mekanlardan.Boğaza karşı vereceğiniz pozlarda martılara simit atmayı unutmayın.
Haydarpaşa Gar'ın da fotoğraf çekimi için çekim öncesi, düğün davetiyeniz ile birlikte izin almalısınız. 3. katta bulunan birimden numara alıp aşağıda vezneye ödemenizi yapıyorsunuz.Haydarpaşa Garı'n da özel fotoğraf çekim ücreti; 400-TL0552 420 55 35


Dugundavet.com
Copyright 2023 © Dugundavet.com
mail at
İçeriğe dön