Kapadokya safari turları

İçeriğe git

Kapadokya safari turları

Dugundavet.com
Yayınlanan tarafından dugundavet içinde Kapadokya · 16 Ocak 2021
Kapadokya'yı safari turları ile keşfetmenin tadı bir başka. At, atv, jeep yada bisiklet ile yapacağınız turlar ile unutulmaz bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz.
Kapadokya’nın büyülü atmosferinde yapacağınız safari tur programlarına karar vermeden önce görmek istediğiniz bölgeleri not edin. Her safari turunun rotaları farklı olmakla birlikte, kesişen noktalarda bulunmaktadır. Yürüyüş, bisiklet, atv veya at sırtında yapacağınız Kapadokya turlarını uzun yıllar unutamayacağınızdan emin olabilirsiniz.
Kapadokya safari turlarında, peri bacaları ile çevrili vadilerin içinden geçerken doğanın size sunduğu güzelliklere hayran kalacaksınız. Yoğun turizm döneminde oldukça fazla rağbet gören safari turları için önceden rezervasyon yapmakta fayda var. Konaklama yaptığınız otelden birçok tur programı yapan firmanın servisi bulunmakta. Gün doğuşu ayrı, gün batımı ayrı güzel olan Kapadokya'da bu eşsiz deneyimi tecrübe edin.
Safari tur programlarına katılırken rahat kıyafetler giymeyi, yakıcı güneşi, tozu unutmayın. Kışın oldukça sert olan Kapadoya iklimi yaz aylarında ise kavurucu güneş ışıkları ile çöl havasını anımsatıyor. Tur programı öncesinde küçük bir çanta hazırlayın.Bandana yada şapkanızı ve güneş kreminizi yanınızdan eksik etmeyin. Safari turu sırasında karşınıza çıkacak manzaralar ve tur hatırası için fatoğraf makineniz hazır olsun.

Bu bölümde yer alan Kapadokya Safari Tur Programlarını inceleyebilir, ücretsiz fiyat teklifi isteyebilirsiniz.


     

Adventure Atv
Kapadokya bölgesinin en güzel ve panoramik merkezlerini gezmek istiyorsanız rehberli yada rehbersiz olarak ATV adı verilen arazi araçlarımızla gezintiye çıkmalısınız.
                                                                                                                                          Devamı

Dalton Kardeşler Atlı Safari
Kapadokya’yı en doğal haliyle bir atın eşsiz bakış açısından yaşamak ve solumak için Atlı Safari Tur Programlarımızı inceleyin.
                                                                                                                                          Devamı0552 420 55 35


Dugundavet.com
Copyright 2023 © Dugundavet.com
mail at
İçeriğe dön