Kına Ekibi ile Eğlenceye Hazır Olun!

İçeriğe git

Kına Ekibi ile Eğlenceye Hazır Olun!

Dugundavet.com
Yayınlanan tarafından dugundavet içinde kına gecesi · Pazar 05 Eyl 2021

Kına ekibi kiralama

Günümüzde, düğün organizasyonu gibi detaylı bir şekilde organize edilen kına gecesi organizasyonunu kendiniz yapabileceğiniz gibi, profesyonel kına ekibi kiralama hizmeti alarak da halledebilirsiniz.

bayan kına ekibi

Sizin yerinize her detayı düşünen kına ekibi; kına tahtı, kına tepsisi, mendil, shakira kemeri, lokum ikramı, el mumları, kına sepeti, kıyafetli kına karşılama hostesi gibi hizmetleri bir paket olarak sunmakta.
Düğün öncesi planlanan kına organizasyonlarında amaç her ne kadar bekarlığa veda olarak düşünülse de, geride bırakacağı yorgunluk sizi etkilememeli. Kına organizasyonunu keyifli bir kutlamaya çevirmek için en kısa yol bir kına ekibi kiralamaktan geçiyor. Kınaya çağırdığınız misafir sayısı ve bütçenizi de göz önünde bulundurarak, bir kına ekibi ile anlaşabilirsiniz.
Düğün kadar detay içeren kına gecesi organizasyonunda, karşılamadan ikramlara, kınanın yakılmasından, müzikli ve danslı koreografiye kadar bir çok ayrıntıyı, sizin yerinize kına ekibiniz planlıyor.

Kına ekibi kiralama fiyatları

En az 3 kişiden oluşan bayan kına ekibi kiralama fiyatları ise, alınan hizmet içeriği ve kına ekibinde bulunan kişi sayısına göre değişmekte. Genel fiyat aralığı 1.500 TL ile 15.000-TL arasında değişmektedir. Fiyat aralığının bu kadar geniş olması verilen hizmet ile bağlantılı.
Kına ekibi kiralama fiyatları saatlik olarak verilmiyor. Fakat alınan hizmet içeriği sadece kına gelişi ile sınırlı ise, buna göre ortalama 45 dakika sürecek bir hizmet alımı yapabilirsiniz.
Kına töreni için sadece dans gösterili hizmet alabileceğiniz gibi, içlerinde sesi güzel olanların şarkı söylediği kına ekiplerinin de olduğunu unutmayın. Kına gecelerinin ritüellerinden olan gelin ağlatma geleneğini, canlı performans hizmeti alarak, size özel kılabilirsiniz.

kına ekibi

Kına öncesi, kına ekibi ile alacağınız toplantıda tüm detayları gözden geçirin. Giyeceğiniz bindallı ile renk uyumlu bir kıyafet giymelerini sağlayın. Kına organizasyonu, yörelere göre farklılık göstermektedir. Kendi yörenizin özelliklerini ve geleneklerini, kına ekibiniz ile paylaşın, onların tavsiyelerini dinleyin. Ayrıca, organizasyonda çalınacak kına gecesi müziklerini dinleyerek karar verin. Her şarkının farklı yorumlanmış versiyonları olabilir, tarzınıza uygun olanı seçin.
Kına tahtı
Bir çok kına mekanında hazır bulunan kına tahtı organizasyona görsel açıdan zenginlik katacaktır. Organizasyon mekanında bulunan taht hoşunuza gitmezse dışarıdan kiralama yaparak bu hizmeti alabilirsiniz. Set olarak kiralanan kına tahtlarında aksesurları ile uyumlu bir model seçmelisiniz. Kına mekanında göze çarpan en iyi konumda olması gereken kına tahtında, renklerin uyumuna dikkat edin içinde kaybolacağınız değil, içinde farkedileceğiniz, sizi öne çıkaran bir model ve renk tercih edin.
Ortalama kına tahtı kiralama ücretleri 1000-TL den başlamaktadır.

kına tahtı

Kına ekibi veya kına mekanı kiralama firmalarının envanterinde en çok tercih edilen kına tahtları bulunmakta. Mor yada kırmızı tonlarının tercih edildiği bu modeller dışında bir tercihiniz varsa, araştırmalarınıza biraz erken başlamalısınız.
0552 420 55 35


Dugundavet.com
Copyright 2024 © Dugundavet.com
mail at
İçeriğe dön