Nikah şekeri

İçeriğe git

Nikah şekeri

Dugundavet.com
Yayınlanan tarafından dugundavet içinde Nikah · Pazar 24 Ock 2021
Nikah Şekeri” bir düğün hediyesi ve aynı zamanda geleneğidir. Süslü, gösterişli yada sade olarak hazırlanır ve gelen misafirlere badem şekeri ile verilir. Düğünden sonraya, hatıra olarak kalan nikah şekerleri olduğu gibi, tüketilip atılanlarda olur.
nikah hediyesi
Son yıllarda klasik nikah şekerleri trend olmaktan çıktı. Bunun yerine çiftler daha kalıcı, hatırlanabilir, belki işlevsel ve doğal ürünler tercih etmekteler. Bazen bir çam fidanı, bazen bir küçük kavanoz bal yada mis kokulu bir tutam karanfil, lavanta…
Aslında düğün konseptiniz ile uyumlu bir nikah şekeri her zaman daha anlamlı olacaktır. Örneğin, Deniz temalı bir düğün organizasyonu planladıysanız, deniz kabukları, gemi maketleri, çapa, deniz canlılarının magnetleri gibi sayılarını arttırabileceğiniz hayal gücünüze kalmış düğün hediyeleri düşünülebilir. Nikah şekeri modellerini incelerken zorlanıyorsanız, mesleğinizi temsil eden bir sembol yada maket kullanmakta karar kılabilirsiniz. Sevdiğiniz bir renk, bir çiçek yada hayvandan esinlenerek nikah şekerli düğün hediyesi oluşturmakta sıradan olmayan bir seçim olabilir.

En ucuz nikah şekeri modelleri, ortalama 5-TL den başlamakta. Düğün bütçenizde nikah şekeri için fazla yer ayırmak istemiyorsanız, ucuz ve kalitesiz ürünleri kullanmaktansa, farklı bir yöntem ile daha anlamlı bir davranışta bulunabilirsiniz. Bu noktada Dugundavet.com olarak çiftlere önerimiz, alternatif hediye olarak, nikah şekeri yerine sosyal sorumluluk bilinciyle hareket edip, buraya ayırdıkları bütçeyi; Lösemili Çocuklar Vakfı, TEGV, ÇYDD gibi sayılarını arttırabileceğimiz kurumlara belge karşılığı bağışta bulunmaları. Ayrıca bu tip yardım kuruluşlarının evlilik hazırlıkları yapan çiftler için hazırladıkları bir takım düğün paketleri bulunmakta. Dilerseniz bu paketlerden de faydalanabilirsiniz. Tercih sizin, eminiz misafirleriniz bu duyarlı davranışınız karşısında şeker yemekten daha mutlu olacaklardır.

 düğün hediyesi  düğün hatırası

ŞEKER KÖŞESİ
Düğün davetlilerinizi girişte hoş bir sürpriz karşılasın istermisiniz? Birbirinden renkli şeker köşesi fikirleri ve önerilerini inceleyerek ilham alın,uygulayın.Devamı


0552 420 55 35


Dugundavet.com
Copyright 2024 © Dugundavet.com
mail at
İçeriğe dön