Teknede evlilik teklifi

İçeriğe git

Teknede evlilik teklifi

Dugundavet.com
Yayınlanan tarafından dugundavet içinde Evlilik teklifi · Pazar 27 Ara 2020
"Deniz üstünde evlilik teklifi kadar romantik ne olabilir? Teknede evlilik teklifi %100 olmasa bile %99 “evet” garantili…"

Teknede evlilik teklifi organizasyonu


Sıradan ve sürpriz içermeyen evlilik teklifleri günümüzde pek popüler değil. Kadınlar etkileyici, romantik, sürpriz evlilik teklifi organizasyonlarından daha çok hoşlanıyor. Bu özel anın unutulmaz olmasını, yıllar sonra bile anlatacağı bir evlilik teklifi organizasyonu ile yüzük takmayı hayal ediyor.

Artık bir sektör haline gelmiş olan “evlilik teklifi organizasyonları”, kurumsal firmalar tarafından sizin adınıza profesyonelce organize edilmekte. İstanbul boğaz içi, Ege denizi, Akdeniz, Marmara ve Karadeniz de yüzlerce tekne deniz üstünde bu organizasyonlar için hizmet vermekteler.

Teknede evlilik teklifi organizasyonu planlamak, denizde olmanın romantik atmosferi nedeniyle diğer evlilik teklifi fikirlerinden bir adım öne çıkıyor, üstelik organize edilmesi çok kolay.
sürpriz evlilik teklifi

Teknede evlilik teklifi organizasyonu, isteklerinize ve bütçenize göre farklı paketler halinde size sunulmakta. 1-3 saat aralığında sürecek bir tekne gezisi sırasında evlilik teklifi yapmak uygundur. Teknede akşam yemeği almak, yemek sırasında canlı müzik yada banttan yayın gibi ekstralar, böyle bir organizasyonun fiyatını belirleyen unsurlardan bir kaçı.

Evlilik teklifi organizasyonunuzu bir akşam yemeği ile birleştirebileceğiniz gibi yemek almadan bir şeyler içerek de plan yapmanız mümkün. Teknede akşam organizasyon yapmak size uygun değilse, evlilik teklifinizi sabah kahvaltı veya öğlen yemeği ile birlikte planlayabilirsiniz. Teknede evlilik teklifi organizasyonunu, bir organizasyon firması ile birlikte planlayabileceğiniz gibi direk tekne, yat sahibi ile de planlayabilirsiniz. Her durumda masanızın dekoru atmosferi tamamlayıcı olmalı, bundan taviz vermeyin.Sizin için değerli yada anısı olan müziğinizi cd yada usb flash bellek ile yanınızda bulundurun, zorunlu olmadıkça telefon ile müzik yapmak atmosferi bozabilir.

Teknede evlilik teklifi organizasyonu detayları ile sizin adınıza başkası ilgilensin, sizin tek ilgi odağınız partneriniz olsun isterseniz. bir organizasyon firması ile çalışmak sizi rahatlatacaktır. Tekne kiralama, menü, dekorasyon, müzik alternatiflerini bütçenize göre belirleyebilirsiniz.

Tekne kiralama ve zamanlama


Evlilik teklifi için belki de ilk karar verilmesi gereken konu “tekne kiralama” ve bunun zamanlamasıdır. İstanbul ve İzmir gibi şehirlerimizde diğer illere göre bu alternatifler oldukça fazla. Fiyat ve uygunluk açısından hafta sonu yerine hafta içi bir organizasyon planlamak daha uygun olacaktır. Teknede veya özel yat da evlilik organizasyonu yapacaksanız hava durumunun uygunluğu da önemlidir, göz ardı etmeyin. Ayrıca teknenin büyüklüğü ve evlilik teklifi için uygun olup olmadığı da bir diğer ayrıntı. yukarıda da bahsettiğimiz gibi, sürpriz bir evlilik teklifi için giriş-gelişme ve sonuç aşamaları için 1-3 saat zaman olarak yeterli olcaktır.

Teknede evlilik teklifi organizasyon detayları

Tekne kiralama adımını hallettiniz, partnerinizi denizde bir gezintiye çıkarmaya ikna ettiniz. Şimdi gelelim evlilik teklifi yapacağınız organizasyonun diğer detaylarına…

Öncelikle tekneye gelişten başlayalım, kendi aracınızla tekneye kadar bir seyahat yapabileceğiniz gibi, özel bir araç ( limuzin, klasik otomobil ) kiralayarak da ilk sürpriz ateşini yakabilirsiniz.

Tekneye girişte sizi karşılayan bir müzik grubu ( keman – gitar -akordeon ) yada bu enstrümanlardan birini çalan tek bir müzisyenin çalacağı melodiler 2. bir sürpriz olacak romantizm yaratacaktır. Eğer canlı müzik için bütçeniz yoksa aynı melodileri teknenin müzik sisteminden faydalanarak gerçekleştirebilirsiniz.

Sizin için dekore edilmiş şık bir yemek masası, mumlar ile aydınlatılmış yürüyüş yolları, çiçekler bu unutulmaz günün diğer tamamlayıcı unsurları…

İstanbul için teknede evlilik teklifi organizasyonu planlıyorsanız, lazerle boğaz içi köprüsüne yazı yazdırmak şaşırtıcı ve etkileyici olabilir.

Sizde teknede evlilik teklifi planlıyorsanız tek yapmanız gereken bu sayfada yer alan organizasyon firmalarından ücretsiz teklif almak…

Mutluluklar…0552 420 55 35


Dugundavet.com
Copyright 2024 © Dugundavet.com
mail at
İçeriğe dön