İstanbul düğün arabası kiralama firmaları - Dugundavet.com

İçeriğe git

İstanbul düğün arabası kiralama firmaları

İstanbul düğün arabası kiralama

Modern / Klasik otomobil kiralama

İstanbul sokaklarında üstü açık bir klasik düğün arabası ile dolaşmayı düşünen gelin ve damat adayları için, renk renk, modern ve klasik düğün arabalarını sunan kiralama firmaları.

Dugundavet.comNikah masasına oturmadan önce, gelin ve damada konforlu bir yolculuk sunan düğün arabası kiralama şirketlerinden aracınızı kiralayabilirsiniz.
İster modern bir Limuzin, isterseniz 1956 üstü açık Chevrolet...Gelin arabanızı sadece ulaşım için kullanmayı düşünmeyin. Birbirinden alımlı kiralık klasik otomobilleri, düğün fotoğraflarınız için dekor olarak kullanmayı ihmal etmeyin.
Gelin evinden başlayan seyahatiniz, düğün sonuna kadar sürebileceği gibi, daha kısa süreli de kiralayabilirsiniz.Hiç bir zaman modası geçmeyen klasik düğün otosu kiralama, eskiye göre daha çok kiralama firmasının açılması ile seçim alternatiflerinide beraberinde getirdi.
Düğün arabası kiralama firmalarının otomobil çeşitliliği, organizasyon deneyimi çiftler tarafından seçim yaparken belirleyici olmakta.
Düğün arabası kiralama firmaları, araçları kendi şoförleri refakatinde kiralamaktalar. Ücrete dahil olan bu hizmetin yanısıra, gelin arabasının süslenmesi, çiçekler, mesafe fiyatı etkileyen diğere unsurlar.
Klasik gelin arabası kiralama fiyatları, aracına göre değişkenlik göstersede, ortalama 750-TL den başlayan fiyatlarla düğün arabanızı kiralayabilirsiniz.
Klasik düğün arabası kiralayan firmalar ile anlaşmayı, düğünden en az 1 ay önce yapın. Beğendiğiniz otomobilin bir fotoğrafını çekerseniz, düğün günü "bizim seçtiğimiz araç bumuydu?" gibi bir sorunla karşılaşmazsınız.

Mutluluklar...
0552 420 55 35


Dugundavet.com
Copyright 2024 © Dugundavet.com
mail at
İçeriğe dön