Dj ve canlı müzik alternatifleri - Dugundavet.com

İçeriğe git

Dj ve canlı müzik alternatifleri

Düğün müzik organizasyonu

Profesyonel düğün orkestraları ve Dj'ler

Düğün müzik organizasyonu için Dj'mi? Orkestra mı? Balkan Orkestrası yada fasıl ekibi mi kiralamak istiyorsunuz? Düğün organizasyonları için dj ve canlı müzik hizmeti veren firmaları inceleyip, kiralama ücretleri hakkında bilgi alıp, örnek videolar izleyebilirsiniz.

Düğün için Canlı Müzik / DJ Kiralama

Geniş bir repertuar, tecrübe  ve doğaçlaması iyi bir dj veya orkestra ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılar.
Dj veya canlı müzik konusunda karar vermekte zorlanıyorsanız, Canlı müzik ile birlite Dj hizmetinide alabilirsiniz.Orkestranın müzik yayınına ara verdiği bölümlerde Dj devreye girebilir.
Geleneksel bir düğün içinde müzik organizasyonunda fasıl ekibi kiralamak mantıklı olabilir.Yemek bölümünde fasıl ekibi, pasta ve gelin-damat girişinde balkan orkestrası oldukça şık duracaktır.
Düğün de hizmet veren dj veya orkestra' ya küçük bir "play list" vererek, tarzınızı ve beklentilerinizi belli edebilirsiniz.
Dj veya orkestra kiralamadan önce, düğün organizasyonlarında hizmet veren canlı müzik grupları ve Dj'lerin performanslarını içeren videolar izlemek,
onlar hakkında bir fikir edinmenizi sağlar.

Düğün müzik organizasyonu fiyat aralıkları...

Dj kiralama ücreti ; 2000-7000 TL
Canlı müzik, orkestra kiralama ücretleri ; 5.000 - 20.000 TL
Balkan orkestrası kiralama ücreti ; kişi başı 2.000-TL den başlayan fiyatlarla
Fasıl ekibi kiralama ücreti; kişi başı 2.000-TL den başlayan fiyatlarla
Davul şov ekibi kiralama ücreti; kişi başı 1.500-TL den başlayan fiyatlarla
Folklor ekibi kiralma ücret; kişi başı 1.500-TL den başlayan fiyatlarla...

Bu bölümde,  bölgenizde yeralan düğün dj'i ve  düğün orkestralarına  gözatarak, size en uygun müzik alternatiflerini bulabilir, ücretsiz teklif isteyebilirsiniz.

Dugundavet.com

Düğün orkestrası seçimi

İşinizi şansa bırakmayın!

Profesyonel ve işini iyi yapan düğün orkestraları arasından seçim yapmak zor fakat bir o kadar da keyifli bir süreç. Beklentilerinizi karşılayacak bir canlı müzik grubu, size ve misafirlerinize sahne performansları ile unutulmaz bir düğün yaşatabilir. Ne aradığınızı bilirseniz, düğün orkestrası seçmek  eğlenceli olabilir.

Düğününüz için bir canlı müzik grubu ararken nelere dikkat etmelisiniz? Canlı müzik ücretleri nasıl belirleniyor? Orkestra kaç kişi olmalı? gibi sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulacaksınız.
               Devamı
0552 420 55 35


Dugundavet.com
Copyright 2024 © Dugundavet.com
mail at
İçeriğe dön