Evlilik teklifi önerileri - Dugundavet.com

İçeriğe git

Evlilik teklifi önerileri

Evlilik Teklifi Önerileri - En Romantik Fikirler ve İpuçları

İlginç, etkileyici, anlamlı bir fikriniz yoksa, sizin için hazırladığımız sürpriz evlilik teklifi önerilerinden birini kullanabilirsiniz.
"Onunla evlenmeye karar mı verdiniz? O, hayatının geri kalanında arkadaşlarına ve yeni tanıştığı insanlara, sizin ona nasıl evlenme teklifi ettiğinizi anlatacak, bundan emin olabilirsiniz.

Evlilik teklifi önerileri

En İyi “Halka Açık Evlilik Teklifi” Önerileri
1.    Drama yeteneğiniz  var mı? İkiniz için özel bir tema belirleyin ve o tema doğrultusunda bir sahne düzenleyin.
    (Park, alışveriş      merkezi, sokak vb.) Halka açık bir alanda düzenleyeceğiniz sahnenin olduğu yere onu tesadüfen götürür ve          sürpriz evlilik teklifinizi yapabilirsiniz.
2.    Partnerinizin okuduğu günlük gazete veya haftalık dergiye evlilik teklifi ilanınızı verebilirsiniz.
3.    Bir sokak karikatüristi ile sürpriz bir planlama yapın. Karşısına geçin ve karikatürünüzü yapmasını isteyin. Resimde,  sizi temsil eden iki sevgili bulunmaktadır ve konuşma  balonları ile “Benimle evlenir misin?” , diğer balonda da “Evet!” yazmaktadır.
4.    Büyük akvaryumların içine teklifinizi koyabilirsiniz.  Akvaryum dalgıçları sizin işaretinizle “Benimle evlenir misin?” yazısını cama  tutarlar.
5.    Bir hazine avı düzenleyebilirsiniz. Evde bir ipucu ile başlayın, daha sonra tüm şehir üzerinde favori noktalarınıza ipuçları yerleştirerek şehirde kısa bir tur yaptırın. O son ipucunu aldığında, ödülü dizlerinin üzerine çökmüş ve ona evlilik teklifi yüzüğünü sunan kişi eşi olmalıdır.
6.    Dans veya yemek için bir gece dışarı çıkın ve müstakbel eşinize bir şarkı adayarak dans pistinde evlilik teklifinizi yapın.
7.    Bir  planörün kuyruğuna evlilik teklifinizi yazdırın.
8.     Yakın zamanda uçakla seyahat edecekseniz uçuş görevlileri ile önceden anlaşarak uçağın hoparlör sistemini kullanarak evlilik teklif edin. Evlilik teklifiniz için ideal yükseklik  35.000 feet’tir.
9.    Film meraklısı mısınız? Evlilik teklifiniz için kısa bir film çekebilir ve küçük bir tiyatro veya cep sineması ekranında belli bir ücret karşılığı yayınlatabilirsiniz. Tabii siz de o sırada izleyenler arasında olmalısınız. Cevabın evet olacağından emin olun.
10.    Bir parti için arkadaşlarınızı ve ailenizi bir mekana  toplayın. Herkes “Benimle evlenir misin?”  yazan bir tişört giysin.

evlilik teklif etmek

En İyi “Dijital Evlilik” Teklifi Fikirleri
11.     Müstakbel eş adayınızın bilgisayarının ana sayfasına gizlice (Benimle Evlenir misin) yazısını yerleştirin.
12.     YouTube’a evlilik teklifinizin videosunu çekip yükleyin. Ve ‘seninle izlemek istediğim harika bir film var’ diyerek izletin.
13.    Dijital kamerasını ödünç alın. Ortak arkadaşlarınızı ellerinde evlilik teklifinizin yazdığı posterlerle çekin. Kelimeleri, “sen”, “benimle”, “evlenir misin?”  şeklinde her biri ayrı ayrı bir postere yazılacak şekilde hazırlayın. Daha başka sevgi sözcükleri, şiir ve görseller de hazırlayın. Önce tek tek sonra hepsi bir arada olacak şekilde dijital kamera veya fotoğraf makinasına yükleyin. Birlikte izleyin.
14.    Yüksek teknolojiden anlayan bir sevgiliniz varsa dijital medya ( bloglar ve facebook gibi ) aracılığıyla evlilik teklifinizi, ipuçlarınız evlilik teklifinizi içerecek şekilde yerleştirin.
15.     Aşkınızı anlatan ve evlilik teklifinizi ifade ettiğiniz bir web sayfası oluşturun. Sevgilinize üzerinde web adresinin yazılı olduğu bir ipucu bırakın – başka bir ayrıntı vermeyin. Teklifiniz  resmi olarak kabul edildikten sonra, o gururla arkadaşlarınız ve ailenizin de görebilmesi için web sayfanızı paylaşın.
16.     Canlı-kanal akışı (Ustream.com) üzerine evlilik teklifinizi  anında yayınlayın ve canlı izlemek için tüm arkadaşlarınız ve ailenizi davet edin.


“Oyunlu Evlilik Teklifi” Fikirleri
17.    Kendi bulmacanızı oluşturun ve kahvaltıda üzerinde çalışmak için hazır olun.
18.    Tavana karanlıkta parlayan yıldız çıkartmalar ile teklifinizi heceleyerek yazın. Yatağına yattığında ışıkları kapayacak ve geceleyin kaçınılmaz sürprizle karşılaşacak.
19.    Buzdolabı mıknatısları ile evlilik teklifinizi heceleyerek yazın.
20.    Ofis ya da çalışma masasına gizlice girin ve masasının üzerine veya ofisindeki tahtaya evlilk teklifinizi yazın. O gelene kadar oda dışında katlarda veya dolaplarda saklanın.
21.    Yüzük parmağının ölçüsünü önceden kendiniz alın veya yakın bir kız arkadaşından yardım isteyin. Herhangi bir vesileyle hediye almaya veya alışverişe gittiğinizde “Tamam, bunun yerine bir de bunu dene istersen” deyin ve yüzüğü gösterin.
22.    Tüm hazırlıkları organize edin, hiç beklemediği bir anda “Evlen benimle” diyerek teklifinizi yapın. Anında evlenin.

evlilik teklifi fkirleri

“Sonbahar ve Kış Evlilik Teklifi” Fikirleri
23.    Yılbaşı hazırlıkları sırasında kurabiyelerle veya süslerle “benimle evlenir misin?” yazın.
24.     Açık havayı yakaladığınız bir öğleden sonra uçurtma uçurun ve uçurtmanın altına evlilik teklifinizi yazın.
25.    Bir parkta sizin için – şarap ve peynir ile birlikte, tabii ki – arkadaş veya aile üyeleriyle piknik yapın. Bu sürpriz teklifi piknik alanına büyük harflerle yazın veya asın.
26.    Otomobilinin ön camındaki donmuş çiğ katmanının  üzerine evlilik teklifinizi kazıyın.


“Bahar ve Yaz Evlilik Teklifi” Fikirleri
27.    Çiçek mevsiminde her yerin rengarenk çiçeklerle dolu olduğu bir park ya da botanik bahçesinde evlenme teklif edin
28.    Ailecek gidilen barbekü/ mangal partisi düzenleyin ve bu fırsatı değerlendirin.
29.    Plaja veya kumsala gidin ve kumdan bir kale yapın. Kalenizin en yüksek kısmına yüzüğü kutusuyla yerleştirin. Sonra müstakbel nişanlınızı kumdan kalenizi görmesi için davet edin.
30.    Bir şişe içine mesajınızı yazın. Bir gece önce, kağıt parçası üzerine bir aşk şiiri yazın. Antik bir şişe içine mesajınızı yerleştirin, mantar tıpa ile ağzını sıkıca kapatın. Kumlara gömün. Kuma rüzgarla değişmeyecek bir iz bırakın. Ertesi sabah birlikte sahilde yürüyüşe çıkın. Evlilik yüzüğünü de yanınıza alın. Birlikte yürüyüşe çıkmadan önce mesajınızın olduğu şişenin hala yerinde durduğundan emin olun.En “Düşünceli Evlilik Teklifi” Fikirleri
31.    Eğer sanatsal olarak yetenekliyseniz ya da el emeği bir şey yapmak isterseniz bizzat sizin tarafınızdan yapılmış özel bir el oyması mücevher kutusu içine evlilik yüzüğünüzü koyabilirsiniz.
32.    Her zaman istediği bir hayvan mı var? O zaman hayalini kurduğu hayvanı alın, boynuna kutulu bir kurdele veya tasma takın. Minik kutunun içine evlilik teklifinizi yazın.
33.    Hatıra olarak saklamak istiyorsanız, evlilik teklifinizi yapacağınız yere gizli kameranızı kurun ve müstakbel eşinize evlenme teklif edin. Sonra da beraber veya yakınlarınızla oturup izleyin.
34.    Bir Vespa scooter kiralayın. Sürüş için kız arkadaşınızı davet edin, motosiklete binmeden hemen önce güvenlik için kask takması gerektiğini hatırlatın. Onun için hazırladığınız kaskı (içinde yüzük kutusu ile) verin, ve sonra kutlamak için şehirde turlayın!
35.    Lüks bir otel barında bir içki için buluşun. Gitme vakti geldiğinde, çok geç olduğunu  zaten gece için bir oda ayırtmış olduğunuzu söyleyin. Mükemmel bir sürpriz evlilik teklifi için ortamda gerekli her şeyi; gül, mumlar, çikolata ve şampanyayı önceden hazırlamış olun.
0552 420 55 35


Dugundavet.com
Copyright 2024 © Dugundavet.com
mail at
İçeriğe dön